Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Terry Brogan byl hvězdou profesionálního mužstva amerického fotbalu, ale pak, těsně po zahájení nové sezóny, o své místo ze dne na den přišel. Pokusy zjistit proč končí neúspěšně. Terry si ale nedovede představit, že by dělal něco jiného. Rozhodne se jít přímo za majitelkou klubu paní Wylerovou, ale podaří se mu s ní sejít teprve poté, co kvůli finančním obtížím přijme nabídku svého známého, majitele nočního klubu Jakea Wise, aby za odměnu našel jeho milenku Jessicu, dceru paní Wylerové, která se skrývá někde v Mexiku. Také ona chce dceru najít a navíc Terrymu nabídne bohatou odměnu, pokud bude její dceru, až ji najde, držet daleko od Jakea. Přestože netuší, co se za vším vlastně skrývá, Terri odmítne a vydá se do Cozumelu, kde začne pátrat... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (29)

helloween93 

všechny recenze uživatele

"Throwback Thursday #8" - Film Against All Odds je remakem poválečného filmu Out of the Past zasazený do života v L.A. 80. let, což už je pro mě v podstatě jedna hvězda. Bridges hraje odepsaného hráče amerického fotbalu, který se zaplete do podvodů v americkém fotbale. James Woods v klasické roli slizouna. :D Tempo vyprávění je pomalejší, docela bych film přirovnal k Scottově Pomstě s Costnerem, kde je podobný styl vyprávění i motiv, akorát v Hackforodově Against All Odds je víc politiky a podrazů. Za mě slušná 80's krimi s pečlivým castingem, pěknými exteriéry a překvapivým koncem, známá především písničkou Against All Odds (Take a Look at Me Now) od Phila Collinse. Kasovně to tenkrát moc nezabodovalo. Viděno na Netflixu. 3* ()

Svadbos 

všechny recenze uživatele

V tomto filme, ktorý je voľnou adaptáciou snímky "Out Of The Past" (s Jane Greer hrajúcu matku jej charakteru v originále) sa zápletka v istých smeroch veľmi stenčuje. Je to dobrý pokus o navodenie atmosféry druhu film noir, ale scenár je ťažkopádny čo do zápletky a neuspokojivý zároveň. Najlepšia scéna, nervy drásajúca naháňačka po Sunset Boulevard, je akoby z iného filmu. Pre mňa najlepšou vecou na filme je krásna titulná pieseň v podaní Phila Collinsa. ()

Reklama

dopitak 

všechny recenze uživatele

Pouze exotickymi exteriery? Ty exteriéry jsou dokonalý a na podobném ostrově bychom asi chtěli zůstat navždy (a žít hodně dlouho). Začátek je divnej, protože ta spojitost s fotbalem je divná. Proto tam dali nejdřív záběry s hledáním Jessicy, aby to aspoň nějak navazovalo. Od Terryho příjezdu na ostrov je to ale parádní podívaná. Fanoušci rychlých kol si musí mlaskat blahem při honičce. Osmdesátkový look moc pěkný, o hercích a Philu Collinsovi už napsali kolegové. Originál jsem viděl mnohem dřív, 2012. ()

Topco 

všechny recenze uživatele

Nevydarený remake kultového noiru Out of the Past (1947). Jeff Bridges tu vyzerá dobre, má šarm a viem si predstaviť, že pod lepším vedením v lepšom filme by sa mohol priblížiť charizme Roberta Mitchuma. Základným problémom tejto prerábky je však scenár, v ktorom oproti originálu absentuje kľúčová téma dobehnutia minulosti, femme attrappe a ešte aj femme fatale je tu "polovičná"; pritom zasadenie do 80tych rokov nevadí: na zápletku z prostredia baseballu sa postupne dá zvyknúť a hudba je tiež dobrá (erotické tóny, synthy pop, Phil Collins). Noiristov potešia hereckí veteráni: Jane Greer z pôvodného filmu (aj po 37 rokoch je to stále pekná tvárička) a charizmatický Richard Widmark! Záverom, ako 80tková zábava je to fajn, ako prerábka to však nefunguje. ()

VanTom 

všechny recenze uživatele

Na vzplanutí osudové vášnivé romance stačil jeden pětiminutový oťukávací rozhovor pod palmami a podobně polovičatými přískoky se posunovala i dál – jako ostatně celá komplikovaná kriminální zápletka. Kdyby aspoň atraktivní Rachel Ward ukázala prsa (když už vypracovaný Jeff Bridges předváděl břišáky při každé příležitosti), to by krev možná rozproudilo. Takhle se to totiž povedlo jen skvěle natočené "kamarádské" honičce Porsche v. Ferrari v počátcích filmu. ()

Galerie (56)

Zajímavosti (5)

  • Natáčelo se od 23. dubna do 11. července 1983 v Kalifornii (Los Angeles) a v Mexiku (Yucatán, Tulum, Cozumel). (Varan)
  • Filmovalo se na místě starobylého mayského města Chichén Itzá v Mexiku, i na několika dalších mayských lokalitách v okolí památky, ať na pobřeží nebo v yucatánské džungli. Šlo o první příležitost, kdy američtí filmaři dostali povolení od mexické vlády natáčet ve významném historickém areálu. Od té doby (kromě dokumentů) se Chichén Itzá na plátně fyzicky neobjevilo. (Vavča)

Reklama

Reklama