Šest směšných

• USA The Ridiculous 6

Tommy, zvaný "bílý nůž", si žije se svojí vyvolenou "kouřící liškou" poklidně mezi Apači, kteří ho po smrti jeho matky vychovali. Jednoho dne se objeví jeho skutečný otec, legendární šéf bandy desperátů Frank, a chce Tommymu penězi vynahradit ztracené roky bez otce. O peníze ale stojí i Frankovi staří kumpáni, a tak ho unesou. Tommy se proto vydává po jejich stopách společně s nevlastními bratry, kteří o sobě vzájemně vůbec netušili. Doufá, že společně se jim podaří otce z rukou bandy zločinců zachránit. (Rakosnicek77)

LukeUp

Ano, jak jde o Sandlerovky, tak nejsem úplně objektivní. Ale tohle? To byla jízda po úplný vlně stupidity s naprosto silnym obsazením. Hlavně podivný vlkodlak Lautner tu předvedl životní výkon v roli, která mu sedla jak ulitá. :D Je to totální blbost, ale jako nenáročná parodie na westerny s věrnou tlupou Sandlerových hochů a pár nečekaných jmen to bylo fajn. Well done, Netflix. Ať si řiká kdo chce co chce o propadáku, já se bavil. ()

Streeper

Jsem mile překvapená. Nečekala jsem, že se mi to bude líbit. Western není úplně můj oblíbený žánr a komedie/parodie většinou nedopadají nejlépe, ale tohle se docela povedlo. Samozřejmě by to nebyl Adam Sandler, kdyby ve filmu nebylo pár nechutných a trapných vtipů, ale je jich pomálu. Příběh je solidní a zajímavý. Když už to ke konci vypadá na šťastný konec, najednou se objeví nečekaný zvrat, což mě překvapilo. Není to film, na který bych se dívala pravidelně, ale třeba jednou do roka, je to příjemná srandovní komedie se super herci. ()

KNTRFKT

Od téhle 6 se rozhodně nedá čekat nějaká rádoby pseudointelektuální třináctá komnata spolku antisemitů a přesně tak to taky je. Extrémně přehrávající Lautner je místy až otravný a naprostým opakem mu je Sandler, který jakoby si řekl, že všechno odehraje výrazem " zrovna jsem po anální penetraci". Což je asi jediná věc, která mi výrazně vadila, čekal jsem totiž podobnou ptákovinu typu Zohana, jenže Sandler v celém filmu působí dojmem, že co nevidět zemře. Jeho filmy mám rád, jsou uvolňující a člověk u nich může v klidu vypnout, postrádají totiž naprosto logiku. Ještě něco k Lautnerovi...jsem v podstatě hrozně rád, že ten kluk dostal roli dementa, protože se aspoň ukázalo, že má pouze na dvě věci. A) Vlkodlačí homokláda a za B) uplnej retard. Dokážu si představit, jak doma sedí ve vaně, prdí si do vody a považuje to za nejvyšší stupeň víření. Jako celek je The ridiculous 6 přesně to, co by chybělo, kdyby Sandler svoje ujetý nápady nepřenášel na plátno: naprostá hovadina, u které jsem se ale vůbec nenudil. No a konečně si zase v něčem větším zahrál i Rob. ()

HellFire

Ridiculous 6 je urážka kinematografie a nejhorší typ filmu, který existuje – totálně nezajímavý a bez jakékoliv invence. Většina zúčastněných „hraje“ své role jakoby z donucení a celý film obklopuje aura nudy a unylosti. Po prvních 15 minutách jsem měl nutkání film vypnout a jít raději počítat hrášek, což by bylo smysluplnější využití mého času, ale nakonec jsem se na několik pokusů dodíval až do konce, což bylo opravdu únavné vzhledem k přepálené stopáži. Vtipné scénky jsou neskutečně trapné – možná, kdyby se postavy pokoušely o správné načasování nebo budování vtipů, tak by sem tam nějaký padl na úrodnou půdu, ale ne, tady to opravdu nefunguje. Ono totiž ve filmu je opravdových vtipů do kupy nanejvýš pět, zbytek jsou jen krátké scénky, při nichž by si vykroutila hlavu i násada na koště. Na celkové atmosféře nepřidává také scénář, který zcela ignoruje základní stavební prvky filmu (Jeden příklad za všechny – Sandler musí nutně získat peníze pro svého otce, tak se vydá do města, kam ho doveze dostavník, který si odchytí po cestě. Ve městě se zastaví u koryta s vodou pro koně, z něhož začne pít (pokus o vtip). Osočí ho chlápek, aby to nedělal. Z okna domu na něj zavolá prostitutka a nabídne mu ubytování. Sandler nabídku přijme a začne se ubytovávat. Ze všech možných i nemožných míst svého oblečení začne vytahovat různě velké nože a pokládat je na postel (pokus o vtip, jenomže prostitutka jeho jednání vůbec nekomentuje). Na to žena jen odvětí, že mu připomíná jednoho chlápka, načež Sandler řekne, že to je jeho otec (ačkoliv si nejsou vůbec podobní). Žena mu poté povypráví, jak s ním souložila na různých místech v tomto pokoji (pokus o vtip), z čehož vzešel Sandlerův bratr Rob Schneider, který miluje svou mulu. Sandler se mu představí a nabídne mu, jestli s ním nechce vykrást banku, protože potřebuje peníze na osvobození otce. Schneider samozřejmě souhlasí a jeho mula vrhne výkaly po celé stěně stodoly (pokus o vtip). Při bankovní loupeži potká Schneider Taylora Lautnera, který se propadl do hereckého pekla. Zde hraje retardovaného kluka a jak se ukáže, dalšího z bratrů, což vyplyne jen tak ze zmínky o jméně jeho otce. Bratři spolu následně odjíždějí z města, aniž by je kdokoliv pronásledoval na koních.) Je až s podivem, co všechno dokáže Sandler dostat na filmové plátno, protože má v Hollywoodu dobré jméno. Obzvláště s přihlédnutím na pasivně agresivní rasistické scény a neustálé sexuální narážky. Talentu mu však v posledních letech jen ubývá, obzvláště pokud má na starost produkci. Jestli Netflix nekecá a tahle slátanina byla nejsledovanějším filmem z vlastní produkce (ano, tahle odporně vypadající věc za 60 milionů dolarů!!!) v době vydání ve všech zemích, kde onehdy Netflix působil, pak jsou dnešní diváci pouhé tupé ovce, které vezmou za vděk čímkoliv. Ačkoliv nálepka „nejsledovanějšího Netflix filmu historie“ nic moc neznamená, protože každý mohl film zapnout a vypnout po 10 minutách, což Netflix nikdy neřekne, ačkoliv mají taková data rozhodně k dispozici. () (méně) (více)

Hollohlaway

Naprostá zoufalost , která mě nalákala obsazením, to je ovšem silně nevyužité. Děj je už naprostá číčovina s takovým množstvím přihlouplého fekálního humoru , že to už nejde skoro tolerovat. Dokoukal jsem to se sebezapřením a lituju těch dvou hodin života co mě to stálo. Jediná věc co se dá vyzdvihnout je naprosto geniální scéna s výukou baseballu. ()

• Na začátku natáčení se proti filmu postavil asi tucet herců, amerických indiánů, kteří po slovní konfrontaci s produkčními odešli z natáčení a vydali prohlášení, ve kterém uvedli, že protestují proti jménům, které Adam Sandler zvolil pro některé postavy (např. "Wears No Bra" a "Beaver Breath"), protože podle nich postrádají respekt vůči indiánským ženám a ženám vůbec. (kriplozoik)
  • Na konci filmu následuje ještě krátká scéna z filmu. (ben666)

Sandler prodloužil s Netflixem

Sandler prodloužil s Netflixem

01.02.2020

2 miliardy hodin. Tolik času lidé strávili s filmy Adama Sandlera na Netflixu od premiéry The Ridiculous 6. Nejpopulárnějším z jeho snímků na streamovací službě byla jednoznačně komedie Murder… (více)