BS

Nebýt Deppa, tak jsem umřel (takhle jsem jenom když Depp zmizel na okamžik z obrazovky usnul). ()

lennyd

Legendárního hudebníka a zabijáka v jedné osobě, El Marichiho (Antonio Banderas) si najímá agent CIA Sands (Johnny Depp), aby zničil mafiánského bosse Barilla (Willem Dafoe) a zabránil tak vraždě mexického prezidenta... Abych se přiznal, vůbec z filmu nejsem moudrej - čekal jsem podobnou řežbu jako akční bomba Desperádo, ale když jsem film dokoukal, tak nějak nevím kdo, co, proč a jak. Příběh je natolik komplikovaný, že jsem se asi po dvaceti minutách začal ztrácet, kdo je vlastně hodnej a kdo zlej - tak jsem se to přestal snažit pochopit, a jen tupě zíral na obrazovku. Antonio Banderas je ve své roli furt stejnej (stejně dobrej), Salma Hayek byla snad jen v titulcích, Willem Dafoe se filmem jen tak mihne - takže jediné, co stojí za zmíňku je herecký výkon Johnnyho Deppa - a to je docela málo na to, co jsem od Rodrigueze čekal... ()

Chris Masters

Čekal jsem toho teda víc. Tolik herců, řekl jsem si, že to musí být skvělý film, ale opak je pravdou.Herců je tu vela, ale příběh celkem klopýtá a režie také nic moc a když srovnám soundtrack s Desperadem, smaozřejmě že vítěz je Desperado.Ale jinak to bylo zkousnutelné. 3* mluví za vše. ()

ywo666

Toto som dlho odkladal, lebo som čakal chujovinu. Nestalo sa. Stále tu máme husté hlášky ako "Are you Mexican or Mexican't?" alebo "What do you think? I don't think. I drink". Je tu snáď ešte viac strielačiek. A niekedy sú poriadne štýlové. Johnny Depp zapadol ako riť na šerbel. Danny Trejo sa vrátil z jednotky v inej úlohe. Totálny not giving a fuck. Škoda len málo Salmy, ktorá figuruje iba vo flashbackoch. V Jednotke sa ňu dobre pozeralo. 70% ()

haj

Po naprosto dokonalym Desperadovi muselo přijít zklamání, šlo jen o to, jak velký bude. A naštěstí ne moc velký. Po akční stránce se třetí díl série téměř vyrovná svému předchůdci, jen škoda, že poněkud ubylo humoru, hlavně co se týče povedených hlášek. Trošku mě taky mrzelo, že Salma H., Cheech M. a Denny T. dostali mnohem menší a o poznání méně zábavné role než v Desperadovi na úkor několika zvučných jmen. Jinak celkem by mě zajímalo, co by dokázal Rodriguez natočit s pořádným rozpočtem. ()

Timak

Mno co na to říct. Čím více peněz má Rodriguez k dispozici, o to horší výsledek. Hvězdami přeplněný film, který neříká vůbec nic ani takovému fandovi Desperada jako jsem já. Zajímavost je, že Robert používá stejné herce, kteří byli zabiti v Desperadovi i v tomhle filmu. Ano, hrajou samozřejmě jiné charaktery, ale přece nemůže čekat, že si toho nikdo nevšimne ... =) Potěší Mickey Rourke a Evě ta Mendes ta záporná role neskutečně sekne. Kdo mi vyloženě přebývá a je totálně zbytečnej je Enrique - to byla ale velká bota s ním. Neumí hrát a vyloženě se sem nehodí. Celkově asi zklamání. Slabší 3* ()

Compadre

I kdyby proti Banderasovi stála celá armáda po zuby ozbrojených šílenců, tak by docela určitě vyvázl jen s minimálním škrábnutím. tak trochu jsem si při tomto nedostatku vzpomněl na kultovní Komando, jenže Banderas neni Arnold a Johnny Depp to celý nevytrhne. ()

JohnSmith

Třetí díl o Mariachim Rodriguezovi moc nevyšel.Určitě potěší účast Deppa,Rourka,Treja nebo Dafoea a některé scény jsou opravdu výborný,hlavně ty s Deppem,ale jako celek film nefunguje. ()

KimmyJ

Dokud se nezačne odehrávat hlavní dějová linie (= prvních 10 minut) tak to vypadá velmi dobře... Potom je to už o ničem... ()

VanTom

Výbušné přestřelky (v nichž po zásahu z brokovnice odlétají těla 10 metrů nazpět), karikaturní postavy i velikášskou ("mexická revoluce"), zbrkle překombinovanou zápletku Rodriguez v dobré víře přepálil natolik, že se z nich pomalu vytratila zábavnost. S pár nápady, vtipy či kaskadérskými kousky samozřejmě trefil terč, ovšem ve výsledku spíš nudil lajdácky sestříhanou a úmorně na sílu přetaktovanou "stylovou efektností". ()

homerr

Oproti Desperadovi, o mnoho slabší, tak nějak sem se nemohl dostat do děje, mnoho postav vše jen znepřehledňuje. ()

D28

Keďže vybočujem z priemeru, nedá mi nevysvetliť tento fakt.Predovšetkým šlo všetkým o zábavu a zvládli ten vzácny jav robiť si srandu samy zo seba.To je oveľa ťažšie ako parodovať cudzie filmy.Taktiež milujem túto hudbu, nie len v podaní "najväčšieho mexičana" a nie len venovanú "najkrajšej žene pod slnkom".Čiže romantika - i keď nie výrazná - ale bola.Sranda a akcia tiež, ba dokonca väčšinou súčasne.Bitky v rytme gitary výborné, naháňačky obstojné, naviac mám tiež rada krásny výhľad na západ slnka z piateho poschodia.Dej sa mi nezdal zložitý ani trošku, postavy ma bavili všetky a orientovala som sa v nich vpohode.Okrem hlavných hrdinov nechýbala dobrá krysa, ženská záporáčka,ten, čo musí pre svoju nečistú dušu cvičiť na klavír ako šialenec, agent - klaďas,prezident atď...Aj mňa najviac bavil agent s neuveriteľným zmyslom pre fair-play a hlášky typu - "Už ťa nikdy nechcem vidieť", čo samozrejme nechctiac dodržal.Vždy si "pošmáknem" aj na hre so symbolmi - záber na masky bez očí pred spomínanou scénou,alebo situovanie deja do času pred dušičkami, kedy zároveň vzniká nový život /zmena identity jednej z hlavných postáv/.Je toho málo na plný počet?A to som ani nespomenula vynikajúci český dabing. ()