Pamela & Tommy Lee: Porno bez cenzury

• Česko Pamela Anderson: Sex živě (více)
všechny plakáty

Pamela Anderson, proslulá především díky své roli v seriálu Pobřežní hlídka a svému uměle zvětšenému poprsí, a její tehdejší manžel Tomy Lee, předvádějí, jak vypadá soulož na lodi. Začíná orálním sexem, končí ejakulací na Pamelino poprsí. (Heroin17)

DJ Obelix

To už se tu hodnotí i amatérská pornokazeta? Tak to skutečně raději nehodnotím, jelikož mi nějak nedochází, co se na tom dá hodnotit... ()

kingik

Vidět nenalíčenou Pamelu není zase tak šokující pohled. Stejně tak i domácí porno s Tommym a s ní nemá moc vysoké kvality. Pamela má neskutečné tělo. To ano, ale na druhé straně nic moc tady není vidět a to je asi to nejslabší. Dost se tu kecá o ničem a na zmíněné hrátky se tu dostane jen v několika málo scénách. Navíc čekal jsem,že tato slavná sexbomba bude v posteli pěkná divoška, ale je to slabota, pánové a dámo. Jen leží a drží. Mnoho povyku pro nic. ()

dr.horrible

Ja som to svojho času nevidel, pretože Pamela,  mierne povedané, nikdy nebola môj typ. No a chystám sa teraz na seriál a zas to nikde nemôžem nájsť. Tak som kukol iba zostrih a teda nič moc; rozmazano 90.kové, ešte pov, navyše je častejšie vidieť Tommyho, jak ju. Ako pozitívum beriem, že už sa v tej dobe baby holili. Za mňa ale určite radšej sextape Paris Hilton, tá má aspoň pekné kozy. ()

Tomco

pred deviatimi rokmi na obcasnu masturbaciu v pohode vystacilo :). inak je to samozrejme bullshit, pamela je maximalne nezaujimava, nerajcuje ma a jej kozy len odrezat a hodit psom. ()

WANDRWALL

Pamela jako mrštná obchodnice ve svém vlastním erotickém filmu. Ukázala podobně vnadným, jak se dají vydělat rychle prachy. ()

Crocuta

No, nic moc, ani jako péčko žádný veledílo - Pamela sice vypadá slušně, ale její projev tu připomíná kopulujícího lenochoda (já teda lenochoda šukat neviděl, ale takhle nějak si to představuju). ()

d-corso

Pamela a Tommy se nechali inspirovat slibem cudnosti manifestu DOGMA 95 a vznikl tak tento půvabný film. Howard Stern po zhlédnutí tohoto skvostu prohlásil, že Pamela už by měla zůstat navždy nahá. Mně nezbývá než souhlasit. ()

SOLOM.

Ale tak kdysi jsem Pamelu docela žral, když ještě běhala po pláži v červených plavkách. Když se mi poletech dostalo tohle home video do rukou, tak proč bych si ho nepustil. Ještě štěstí, že existuje rychlé přetáčení, protože bych u toho místy opravdu usnul. Sexu je tu docela málo a stejně je to lepší na živo!!! ()

Beastmaster4

Všechno se moc klepe, nic nemůžu pořádně zaostřit a proto jenom 2. Příště ať si Pam vezme na výlet lepší kameru (nejlépe s full HD) a bude to HIT :-D ()

Dale

Najzaujímavejšie domáce video, aké som videl. Pamela dokazuje, že nie je o nič lepšia kameramanka ako herečka. ()