Pamela & Tommy Lee: Porno bez cenzury

• Česko Pamela Anderson: Sex živě (více)
všechny plakáty

Pamela Anderson, proslulá především díky své roli v seriálu Pobřežní hlídka a svému uměle zvětšenému poprsí, a její tehdejší manžel Tomy Lee, předvádějí, jak vypadá soulož na lodi. Začíná orálním sexem, končí ejakulací na Pamelino poprsí. (Heroin17)

vincent

Pamelu nemusím a Tommyho tiež. Ako porno je to slabé až nudné. Je to nahraté na film ale film to nie je. Dnes sa dá popularita získať aj takto :). ()

ondrech

Kamera: tommy lee;))).... ještě horší, než paris hilton, "slavne" hvezdy se pouze ztrapnuji a pornofilmy by meli nechat zkusenejsim hereckam:) Na verejnosti delaji machry, ze jsou sexualni dracice a nymfomanky a pritom jsou hrozne lamyy:) ()

DeLaMorte

Film o jedné ztracné videokazetě,kterou měla Pamela a Tomy pro své účely...prohlásit jí za ukradenou a vyvařit na ní prašule... :-) ()

Silwer odpad!

V dnesni dobe se video musi cervenat pred soucasnym pornem co je vsude dostupne. Proti tomu to je jak pohadka pro deti😀 ()

Theraphosa

Ani agentura VIP, ani pobřežní hlídka. Tohle je nejlepší role Pamely Anderson a zahrála ji s velikým přesvědčením. 10% ()

wosho

Můj názor je zde stejný jako u Paris. Fajn domácí video, co sem nepatří. Tobych zrovna sem mohli narvat všechna mé domácí videa. ()

Paity odpad!

Dodnes si pamatuju, jak tohle "spatřilo světlo světa". Na internetu nebylo snad po ničem tak veliká sháňka. Jenže v té době se ještě na Pamelu dalo jakž takž koukat. ()

Prochy38 odpad!

To myslíte vážně? To už se sem dává každé amatérské porno? A že je to zrovna Pamela, bych aspoň čekal nějakou úroveň. Ale je to trapné home video, které postrádá cokoliv, co by mělo jen z dálky naznačovat, že jde o film. Nemám za co dát *. Jak se mi Pamela fakt líbí, tak za toto nejde ani kývnout hlavou... ()

TERRORDROME odpad!

Asi každý muž chcel viedieť Pamelu Anderson v porne, ale toto domáce video stojí za úplný prd a dokonca by som povedal že je naprosto antivzrušujúce. Takmer 80 minút ničoho s mizerným obrazom. Na Pamelu sa tu prakticky nedá pozerať a na Tommyho feťáckeho vtáka už vôbec nie. Jedným slovom - BLĚĚĚĚ... ()