Stmívání (2008)

Tak tohle je první film o upírech, kde jsem neviděl upíří zuby...

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Bayovi by prospělo, kdyby mu na ruce nasadili pouta. Ten jeho proklatě rychlý střih se na filmu velice negativně podepisuje. Divák absolutně nepochytává ty "nabité" akční scény, kvůli kterým na Transformers vůbec vleze do kina. 40%

JCVD (2008)

Ty dvě minuty, ve kterých se Van Damme svěřuje se svým životním osudem, jsou doposud jeho hereckých vrcholem a jsem doslova nadšený z toho, že alespoň někdo je schopen ses ním takto svěřit. Rozhodně není lehké se otevřít a platí to o to víc, pokud se jedná o takovou filmovou hvězdu. 91%

Sedm životů (2008)

Hodně povedená záležitost, u které divákovi všechno docvakne zničehonic, i když si hodinu láme hlavu, o čem sedm životů vlastně je. Will Smith zde hraje sutečně prvotřídně. Miluju tyto filmy "s duší", které skutečně mají co říct. Rozhodně nezůstanu pouze u toho, abych Seven Pounds viděl pouze jednou. 93%

Jezero 2 (2007) (TV film)

hodnotit tento snímek čtyřmi *, jako níže Cariada, mi přijde přinejmenším mimo. Tohle je patlanina na entou. Z těch "speciálních" efetků nebudu tak týden spát. 10%

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Tak nějak mi tento díl přišel dějově jako nejdůležitější ze všech a přitom nejslabší. Kde se co dělo?! Parta náctiletých kouzelníků se nám zde páruje jak na běžícím pásu. Čímž mi půlka filmu přišla jak nějaký díl Gilmorových děvčat. Druhá půlka zde vybíjí jednoho kouzelníka po druhém a ve velkém finále i toho hlavního. Ale vše je to strašně prostoduché a nemá to kapku nějakého "vzrušení". Asi sáhnu po knize :-/ 45%

Andělé a démoni (2009)

Osobně se mi andělé a démoni zamlouvali víc, než Leonardova Šifra. Nevím jestli za to může hodně dobré tempo děje, kterým jsem byl doslova unešen, nebo skvělý Tom Hanks, který prostě umí.

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Hodně slabé. Největší slabina filmu v něm byla dokonce řečena - nepřináší absolutně nic nového. Poukazování na "díl" předešlý divákovi začne po jisté době lézt na nervy, zvlášť, když se to děje po celou dobu filmu. Pro mě se jedná o obrovské zklamání, opravdu jsem čekal něco trochu nového. 20%

Kauza CIA (2006)

Tak nějak mi po celou dobu unikala podstata filmu, nebo zápletka, nebo sakra něco, čeho bych se mohl chytit a pokládat to ta zajímavé. Je veliká škoda, že snímek obsazený tolika hereckými jmény může nabídnout jedinou scénu, u které vám srdce "poskočí ve chvíli, kdy na nás Angelina roztahuje své sáhodlouhé nohy. A jinak nic. 30%

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Hodně naivní záležitost snažící se předat divákovi snad i nějaké to poselství. Bohužel, ani Keanu Reeves, ani Jennifer Connelly nevyzdvihují tento snímek z průměru. Jsem hodně zklamaný, čekal jsem skutečně mnohem více zvlášť, když měli scénáristi tak úžasné téma, se kterým by např. Spielberg za svých mladých let velice rád vyhrál. Škoda. 35%