Démoni 2

• Itálie Dèmoni 2... l'incubo ritorna (více)

Svět Démonů je skrytý v jiné dimenzi a z ní si najde cestu do našeho světa, prostřednictvím televizního signálu, do televizoru v pokoji 18 leté oslavenkyně. Mrakodrap ve kterém propukne démonické peklo je hermeticky uzavřen a všichni obyvatelé jsou ponechán napospas démonů. (TV Nova)

sullafelix

neviem ako iný ..ale ja pri svojich hodnoteniach musím byť stále objektivný ..a tvrdím, že v porovnaní s inou horrorovou tvorbou je tento gore absolutný super ...mnoho režiserov by sa na také verné a brutálne gore scény absolutne nezmohlo ..... určite je tento projekt lepší ako 93 % svetovej horrorrovej tvorby ...takže je to vlastne elita = * * * * * ()

eraserhead666

Trošku slabší než jednička. Kromě toho, že se to odehrává jinde (tentokrát asi 14-ti patrový barák) a docela dobré proměny psa, se to od jedničky zas až tak moc neliší. I ten jeden démon tu je, jen je mu tu na můj vkus věnováno trochu více místa, než by bylo zdrávo. Takhle se jeho výstup po chvíli jeví spíše už jako komediální. Přesto všechno je to ale pořád vysoký nadprůměr. ()

Ruut

UPDATE 2021: No nakonec jsem se po letech a bezprostředně po puštěné jedničce bavil ještě daleko víc - lepší masky, zajímavější prostředí, více postav, vsuvka s gremliním skřetem, docela dost srandy. ------- V bleděmodrém to samé jako v jedničce. Ale zaprvé už jsem to jednou viděl. A za druhé už jsem to viděl lépe. I tak zběsilé tempo a příjemné gore efekty. Klidný průměr. ()

cariada

O něco slabší, ale pořád pěkné. O proti prvnímu dílu to má ucelenější a přehlednější děj. Tentokrát je to zase 3D tv, která vás vtáhne do děje, jak ti tvůrci předvídali dnešní dobu. Skvělá je proměna hodného psa v ještě hodnějšího. Opět hrozná kvalita vhs a jednohlasnýho překladu, který už dneska není moc stravitelný, ale jsem rád, že aspoň náká verze je k mání. Chtělo by to současnou verzi , takovéhle akce mám rád. ()

JAn

Odfláknuté pokračování, které připomene spíše nevydařený remake. Všechno, co bylo předtím tak cool, zůstalo zahrabané kdesi v ruinách kina. Ve dvojce se tak nedočkáme ničeho jiného, než jen laciné recyklace prvního dílu, která po půl hodině začne nudit. Co ovšem stojí za to, je film ve filmu, který hrdinové sledují v televizi a který,dalo by se říct, je vlastně tím pravým pokračováním původních Demons. ()

• První filmová role Asie Argento. (Chatterer)
  • Hudbu k tomuto filmu nahrála britská heavymetalová skupina The Smiths. (Chatterer)