Když si Emily (Amy Schumer) vyrazila se svou velmi opatrnou maminkou (Goldie Hawn) na dovolenou do Ekvádoru, určitě nečekala, že se stanou oběťmi únosu. A tak jim teď nezbývá, než se z této nemilé šlamastiky nějak dostat. Pokud možno živé, vcelku a bez vážnějších zranění. V útěku jim brání nejen jejich únosci, ale také pořádná džungle. (CinemArt)

T2 odpad!

Rozpočet $42miliónovTržby USA $45,852,178Tržby Celosvetovo $60,845,711▐ Tieto babské jazdy neskutočne zlé na jedno riadne udreté kopyto. Nehorázna otravnosť, len nechápem na čo to dookola točia tieto prachsprosté ako že komédie. /10%/ ()

ScarPoul

Amy Schumer je presne ten typ americkej ženy, ktorá sa mi správaním a hodnotami hnusí. Neinteligentné, predvídateľné a snahou vybočiť zo zaužívaných klišé( vzhľadom na tému) strašne nefunkčné. Mám pocit, že čím som starší, tým ma takéto veci vedia skôr odradiť než potešiť. A predsa im stále ako hlupák dávam ďalšiu a ďalšiu šancu. Ešte dnes som živo diskutoval o tom ako slovenské seriály a televízia robí ľudí sprostými. A toto je podľa mňa len ekvivalent toho amerického. Kde sa vtip a hodnoty ( a do toho fakt nerátam nejaké televízne obludnosti) dostali na nulovú priečku. ()

Arsenal83

Som šokovaný sám zo seba, že film, kde sa objavila kreatúra Amy Schumer dokážem ohodnotiť štyrmi hviezdami. Ale ja si neviem pomôcť, ja som sa bavil. Vtipy boli prirodzené, na dej som sa ani nezameriaval. Účelom bolo zasmiať sa a to vyšlo veľmi dobre. Očakávajte jednoduchý, no nie celkom lacný humor. Nenechajte sa odradiť podpriemerným hodnotením na tejto databáze. ()

Wade

Proč ? Proč ? Proč jsem se na to díval. Náhodný výběr ze seznamu chci vidět s poznámkou - doporučeno dobrá komedie -. Až si vzpomenu kdo mi to doporučil fakt mu nepoděkuji spíš mu zakážu další doporučení čehokoliv. Snatched aneb trapná komedie bez humoru ne děkuji už nikdy víc. Jediné plus z celého filmu je jedna scéna,která mě opravdu pobavila a to ta s liánou v hlavní roli u té jsem se fakt zasmál a hlavně díky ní dávám 1*. 2/10 IMDb ()

mr.twizta

Jonathan Levine uz v minulosti dokazal, ze dokaze z papirove hovadiny udelat koukatelny film. Tentokrate ale bohuzel ne, Snatched je prehlidkou bizarnich hereckych kreaci, zkratkoviteho vypraveni a pozoruhodne spatneho CGI. Skoda penez i talentu, jako zdejsi expert na Psychora nemuzu pustit vic nez dvojecku. ()

• Film sa točil na Havaji. (dwdb)

Amy Schumer se bude cítit krásně

Amy Schumer se bude cítit krásně