Z Dustyho (Mark Wahlberg) a Brada (Will Ferrell) jsou teď kámoši, zvlášť když se Dusty vykašlal na svou dlouho pěstovanou image bouráka, a Brad přestal dělat psí kusy, aby se mu v tom vyrovnal. Dokonce se rozhodnou, že letošní Vánoce stráví všichni pohromadě jako jedna velká šťastná rodina, i s oběma manželkami a všemi svými i vyženěnými potomky. Plán dostane zásadní trhliny ve chvíli, kdy se na svátky pozvou jejich otcové. Copak, s vřelým a milujícím Bradovým tátou (John Lithgow) by v tomhle směru nebyl žádný problém. Horší to však bude s Dustyho taťkou (Mel Gibson), což je ultimativní tvrďák, který neuznává fyzický kontakt a s malými dětmi je schopen vtipkovat o mrtvých prostitutkách. Dusty se mu vždycky chtěl vyrovnat a teď se bojí, že ho svou vyměklostí totálně zklame. A ještě víc se obává toho, že otcova přítomnost promění idylické Vánoce ve válečnou vřavu. A přesně k tomu vše nevyhnutelně směřuje, protože ani Brad a jeho tatínek nechtějí v téhle nelítostné bitvě tahat za kratší konec provazu. (Cinemart)

Plaque odpad!

Kruto dementná krávovina, počas ktorej mi mysľou stále bežala jediná vec. Ksicht, ktorý si spájame s Mad Maxom, Willom Wallaceom, Patriotom, Smrtonostnou zbraňou, Odplatou, a pod., by mal mať zakázané, aby pastačil svoj imidž niečím podobným. To radšej mal zostať na protialkoholickom do smrti a nevychádzať už nikdy na slnko. Tak trápne a infantilné odpady by mali zrýchleným vojenským súdom zakázať ešte za horúca. Nenašiel som tam jeden vtipný moment, keď by som sa nevedel prestať smiať, ba naopak, miestami mi bolo trápne, že to vôbec pozerám. ()

Blazis34

Herecké obsazení na jedničku, příběh nic moc, důvtip jakš takš. Určitě se ale divák zasměje, mě nejvíce baví Will Ferrell, který vždy hraje pěkného kolíka. Nezaostává ani Mel Gibson, který převýšil druhého dědulu. Ještě chválím hezké prostředí a hlavně dřevěnou romantickou chatičku. Celkově je film určitě hezká vánoční podívaná, kde hlavním cílem je rozesmát diváka. Hodnotím třemi hvězdy - 50%. ()

Domas88

Wahlberg borec prostě žeru, ikdyž dávám jen 2* určitě se na tuhle komedii podívejte, bavil jsem se to ano, jen to prostě není nic extra a stousta klišé, proto tak malé hodnocení, ale jak říkám nudit se nebudete.. ()

Pecan206

první polovina filmu fakt vtipná a povedená, bohužel v druhé polovině to víc než drhne, méně vtipu a více přehnaností. V tomto se to liší oproti jedničce, která byla přesně naopak :-) ()

blondboss

Prvý diel ma neskutočne zasiahol a bola to pre mňa skvelá rodinná komédia. V tejto dvojke už akosi absentuje ten moment prekvapenia a v zásade už sa varí len z vody a neprinesie to nič nového. Bolo tam samozrejme pár scén s vtipnými hláškami, ale musím povedať, že Mel Gibson neprekonal svojho filmového syna Wahlberga z jednotky v roli dickassa. Takže aj preto pre mňa trošku sklamanie, každopádne ako rodinná komédia taký priemer na jedno pozretie. 55 % ()

JerryMalfoy97

Určitě sem nečekal, že by se to dalo vyrovnat prvnímu dílu, jak už to většinou u podobnýho typu filmů bývá, ale minimálně první polovina filmu byla velmi svižná a aji sranda byla. 😁 Ovšem druhá polovina filmu sklouzla do stereotypní předvídatelný nudný rodinný komedie a v některých scénách sem se cítil až trapně za herce, že mi jich bylo chvílemi líto co jim to scenárista způsobil. Ovšem i tak se jedná o jakž takž průměrnou komedii, ale po druhý už asi ne, což se o prvním dílu říci nedá. 50% ()

Goumen

V podstatě na podobné úrovni jako první díl. Nejvíce me potěšila přítomnost Gibsona, kterému role cool dedy dobře sedla. Závěr byl ale až nechutně americky přemoralizivanej. Nic proti happy endům, ale ty srdceryvný proslovy pred publikem zcela náhodnych lidí tleskajících se slzami v očích někomu koho nikdy neviděli me už celkem lezou na nervy. To naštěstí byla ale jen menší část filmu, jinak jsem se celkem bavil. ()

Kushina

Lepší herci vždy neznamenají lepší film. Nebylo to špatně ale humor se zdál být často až moc trapný a americký, ale nic to nemění na tom, že jsem se občas pobavil a byl to takový večerní relax. 55% ()

Mel Gibson se vrací do války

Mel Gibson se vrací do války

01.05.2018

Určitě si pamatujete, jak Mel Gibson před dvanácti lety upadl v hollywoodskou nemilost. Jeho kariéra byla 10 let prakticky v limbu, v roce 2016 ale natočil Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny a téměř vše… (více)

38. Zlaté maliny - výsledky

38. Zlaté maliny - výsledky