Don Piper (Hayden Christensen) zomrel 19. januára 1989, keď ťahač návesov rozdrvil jeho auto. Prvými záchranármi, ktorí prišli na miesto nehody, bol vyhlásený za mŕtveho. Donovo telo potom ležalo 90 minút prikryté plachtou. Jeho duša počas tejto doby prežila lásku, radosť a užila si život ako nikdy predtým. Don bol v nebi. Keď ho pastorove modlitby priviedli späť k životu, stal sa žijúcim zázrakom. Napriek tomu si však Don prial, aby sa tento zázrak nikdy nestal. Nebeská blaženosť bola nahradená neznesiteľnou bolesťou a emocionálnym zmätkom. S podporou a modlitbami jeho milujúcej Evy (Kate Bosworth), ich troch detí a priateľov sa Don upol na svoju vieru v Boha a bojuje o znovuzískanie svojho minulého života. (TV Markíza)

vodkasesemte

No way! Nejhorší drama, jaký jsem v životě viděl! Nebo spíš trpěl! Toho kripla trochu pomuchlá nákladák, ocitne se v nebi a zapomene na svoje děti i s Bosworthkou. Tak to nikomu nežeru! Pěknej sráč, v mým scénáři by skončil pro změnu dole v pekle! ()

jokino

Film mi prišiel byť neskutočne sterilný. Pre mňa nemal žiaden emočný náboj, resp., o čo sa snažili, mi pripadalo hrozne umelé a nudné. Dejová línia takmer žiadna (aj keď viem, niekedy je menej - viac a z tohto asi ani nešlo o moc viac vyťažiť), hereckým výkonom som neveril ani na chvílu. A tie neustále náboženské reči + všetkému prikladať zmysel a hodnotu len v tomto jednom smere, ach jaj.. Nemám nič proti žiadnemu náboženstvu a každý nech si verí, v čo sám chce, no osobne takéto a im podobné filmy (len týmto konkrétnym smerom zamerané), proste nemusím. Film ako-taký, nebol zlý, no pre mňa bol nešťastne a velmi slabo spracovaný.. ()

wick

Ztráta času...a propaganda na způsob svědků Jehovových. Začátek ujde, ale pak to fakt je problém dokoukat, protože se dvě hodiny téměř nic neděje a samotný výpověď Dona je hodně schematická. ()

fafejt001

VÍM , že je něco po smrti , ,, vím , že každý má zde na sobě pracovat , aby se posunul kupředu ,,,, vím , že utrpením ke štěstí ,,,, vím , že tam čas neexistuje ,,, vím , že pro někoho je to nádherný nebo hloupý film ,,, ALE NEVÍM , proč tak podivně tento film natočili . Místy takové až naivní , věřící jsou tam jako ovce bez názoru , takové přeslazené až nelogické . TEN úraz to bylo hrozné i ta léčba , to teda jo , musel hodně vytrpět , to musím smeknout jak to zvládl Don ve skutečnosti , nejen ve filmu !!! PĚKNÝ moment byl v kostele s tím mladíkem na vozíku . Jinak tomu filmu jsem moc nevěřil i když věřím ....ono víra a církev, to není to samé . Alelůůůja . ()

Razz

Nemám nič proti kresťanským filmom, ale tento je naozaj mizerný. Dvojhodinovka pozerania sa na to, ako sa chlap po nehode lieči je fakt nudná. Ani náznak rozumného deja, zápletky či drámy. NUDA! ()

splaty

Ano, je to křesťanský film, ano, je podhodnocený, ano, pokud jste ateista, patrně se vám nebude líbit. Myslím, že ale nikomu nic nevnucuje, pouze informuje. Ale to je můj subjektivní pocit. Viděla jsem mnohem horší, s mnohem vyšším hodnocením. ()

Akinaz

Smrt pouze na chvíli... Jak tahle chvíle, může změnit váš život a pohled na něj a jak moc se budete do té chvíle nebytí chtít vrátit, když zjistíte, že všechno to krásné, co jste v těch pár minutách prožili, bylo natolik krásné a současnost je tak bolavá? Jak se smířit se životem? Jak zapomenout na smrt? Jsou filmy, které lidé odsuzují pro jejich náboženský podtext, ale otázky, které vyplouvají napovrch nemusí vždy nutně souviset s Bohem. Prostě ukazují, jak by to mohlo, a podle zkušeností lidí přeživších vlastní smrt, vypadat na druhé straně. Nemohu říct, že bych tyto filmy přímo vyhledávala, ale pokud na ně narazím, rozhodně mě nepohoršují, nedemotivují ani nic podobného. Jsou ale plné emocí, které se mění v otázky a zamyšlení. Mám ráda, když mi film něco přinese, otevře další obzor, umožní nové poznání. A tento film k nim patří. Zlatá střední cesta. 3* ()