Jean-Claude Van Johnson

Pilot (E01)

(epizoda)

Slávny akčný hrdina Jean-Claude Van Damme sa vracia z hereckého dôchodku, aby oživil svoje druhé "ja", tajného agenta Van Johnsona. Tentoraz sa nebude musieť vysporiadať iba so zločincami, ale aj s citmi k svojej bývalej priateľke, ktorú stále miluje. (m.a.t.o.)

JohnSmith

Přesto, že už dávno není to co býval a hraje většinou jen ve sračkách, tak si umí udělat srandu sám ze sebe a za to má u mě kladný body. Navíc tahle půlhodinka byla fakt vtipná a měla lepší akci než většina posledních vandammovek. ()

m.a.t.o.

„Skončil som. Naozaj som skončil. Nie ako Nicolas Cage." Palec hore pre JC-ho, že si zo seba vie spraviť prdel a vlastne aj za to, že sa snaží prísť s niečim novým, neokukaným. Zápletka je trochu divná a i napriek krátkej stopáži nezáživná, skôr sa tvorcovia mohli vybrať viac crazy smerom ako sústreďovať sa na romantickú líniu, ale na prípadný seriál (ak nejaký bude) som aj tak zvedavý. 60 % ()

blackJag

Tohle přesně JCVD potřebuje, krátkou stopáž a pořádnou dávku sebeironie. Na druhou stranu, nemít za sebou takovou kopu hnoje, těžko by tohle mohlo tak zazářit :-) 80% ()

Ironfood

Přišlo mi to zábavnější, než dle mého názoru hodně přeceňovaný JCVD. I když je fakt, že kdyby se JCVD sestříhal na půl hodiny, byl by nejspíš zábavný zhruba stejně... ()

upson

Van Dammovi se rok 2016 podařil. Nejprve oprášil nostalgii předělávkou Kickboxera a nakonec na diváky nastoupil upgradem sebereflexivního, až takřka sebe sama shazujícího humoru, a to ve formě agenta Johnsona! 95% ()

Wancohoff

pilot ma teda vobec neoslovil, a neviem, ci sa vobec dostanem k druhej casti... nieze by to bolo zle. ale v zaplave kvalitnych serialov je "len dobry" velmi malo na to, aby som tomu venoval pozornost .... ()

Pavel82

Obroský nadšení po zhlídnutí pilotu. Povinnost pro všechny fanoušky JCVD. Moc se mi líbí ta sebeironie, odkazy na "vandammovky" a jak si to žán klód prostě dává. Takhle ano. Všema deseti pro minimálně jednu plnohodnotnou sérii. A pokud ten vtip a nasazení vydrží, máme se ještě na co těšit. Edit: Takže podle posledních informací se dočkáme 6-tidílné minisérie. Startovat bude 15.12.2017 na Amazonu. Jup. ()

Nýdnol

Van Damme se nebojí dělat legraci sám ze sebe. Jeho kariéra tak trochu evokuje Bruce Campbella, který si ze sebe udělal šprťouchlata nesčíslněkrát a pokaždé mu to prošlo. Takový Ash vs Evil Dead by klidně mohl být inspirací pro Van Johnsona. Zatímco JCVD můžeme brát za jakousi upřímnou zpověď prokaučované hvězdy, Van Johnson jde cestou prvoplánové retro srandy. Ta očividně funguje u klasických fandů, ostatním ale asi nic moc neřekne. To ale ukáže až čas, pokud budou k mání další díly. Osobně bych uvítal, kdyby se každá epizoda seriálu zaměřila na nějakou vyhaslou akční hvězdičku a tu formou parodie pěkně podojila. Hozená rukavice Stevenu Seagalovi? Pchá! To by byla teprve výzva... :-). ()

Jimyk

Tak takhle jsem se nebavil u Vandamovo filmovani už pěkně dlouho. Je vidět, že nějaký ten peníz na to byl (a doufejme na pokračování i bude) a hned to ma úplně jinou štábní kulturu! Je až s podivem jak si fanoušek tohoto akčního hrdiny dokáže vychutnat vše již davno viděné a to s nadsázkou a humorem k tomu!! Dobře napsáno, dobře zahráno, žádná modernotřesoucí se kamera ale navrat do srdcí těch kteří nezapoměli na svého akčního koně z let minulích! Doufám v alespoň několikadílné pokračováni s neklesající urovní!! Dekujeme JCVD 👍 ()