Americký snímek je inspirovaný neuvěřitelným skutečným příběhem rodiny Beamových. Když se Christy (Jennifer Garner) dozví, že její desetiletá dcerka Anna (Kylie Rogers) trpí vzácnou a nevyléčitelnou nemocí, začne bojovat za její uzdravení a urputně se snaží najít řešení. Poté, co Anna přežije děsivou nehodu, se bezprostředně po dramatickém pokusu o její záchranu stane zázrak, který vyrazí dech lékařským specialistům, stmelí celou rodinu a inspiruje jejich komunitu. (HBO Europe)

BStone

Film podle skutečné události. Toto často používané klišé je u tvůrců poměrně ve velké oblibě. Nicméně věřím, že se tyto události mohly takto stát. Zážitek blízké smrti prožilo dost lidí a ke spontánním uzdravením nebo jiným změnám dochází. Je to poměrně dobře zahráno, příběh je zajímavý. Co jsem ovšem těžce zkousával, je ta všudypřítomná kostelová propaganda a pokud to v USA takto funguje, je to typický sektářský model. Každopádně se ve filmu kromě těch slabých momentů naštěstí našly i ty silnější 40% ()

dragon'88

"There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle." Ako ateista mozem povedat, ze nabozenstvo moze fungovat, ale samozrejme nie kvoli tomu, ze existuje boh. Pekne natoceny, emocionalne silny film a nie agitka, ako tu viaceri omielaju. Ale pokial ste emocne zakrneli, tak sa tomu vyhnite. 3.5* ()

lineker

A není opravdu jedno co nakonec stálo za zázračným uzdravením Anny Beam? Jestli to byl bůh, či úder do hlavy? Daleko důležitější je, že se to stalo a jeden lidský život tak dostal šanci být dožit až do konce. Vůbec si nedělám iluze o americkém omáčce co byla do reálného základu přimíchána, ale na druhou stranu si dokáži uvědomit, jak velká muka musela celá rodina absolvovat. Může být vůbec pro matku horší zážitek, když vám desetiletá dcera řekne, že chce raději umřít, než aby to vše nadále snášela? I přes všechny ty patetické spirituality a emočně přibarvené momenty jde o velmi silný film, který stojí za to vidět. Dává totiž člověku naději. ()

Drahocam

Silný,  emotivní,  film o jednom velkém zázraku, který jednu chvíli plnil novinové stránky po celém světě. Pro věřící a lidí, kteří bojují s nemoci může být i hodně inspirativní. A jak je bylo řečeno, zázraky se kolem nás dějí neustále, jen musíme otevřít oči a vnímat je. Další z filmů, který mě chytil u srdce a musela jsem se na něj podívat znovu. ()

Boby93

Pro tento typ filmů mám celkem slabost. Na jedné straně beznaděj, zoufalost, smutek, vztek. A na druhé straně víra, síla a touha v to, že nakonec bude vše v pořádku a život se nezhroutí, ale rozkvete. Také není tento film určen pro všechny, citlivější a rodinné typy určitě zaujme. Já na zázraky věřím. 80% ()

Reyer

Jelikož jsem tata od 3 děti. Tak jsem bulel půl filmu. A rozhodně i jako neotec bych brečel. Nádherný film. Každý film, který je založen na skutečné události. Je silný... doporučuji...jen na to musí být člověk nalazen ()