Hluboko v ledu Antarktidy tým geologů najde starou, ale neporušenou nacistickou laboratoř, kde se prováděly tajemné experimenty. Nacisté, kteří chtělí dobít svět, zde vytvořili modifikované žraloky, kteří byli schopni létat a byli řízení geneticky zmutovanými mrtvými těly vojáků, kteří se během objevení osvobodí a pokračují ve svém plánu dobít svět. Vojenská pracovní skupina zvaná Dead Flesh Four jsou oživení američtí vojáci padlí ve Vietnamu a jsou jedinou šancí, aby zabránili pádu světa. (Epistemolog)

GameboyNES

Tak tohle byl po dlouhé době ultrameganářez vole!!!! Zombie náckové na zmutovaných lítajících kyber žralocích. Nahá Evička Habrmanovic. Camea pár celebrit. Hromada cecků, gore a krve. mňááááám :98% ()

Mamlas

Naprostý úlet, bizár, krveprolití. Místy pár dobrých nápadů a zábavy. Bohužel z 90% zcela vypatlaná, nudná, užvatlaná, zmatená total hovadina. Celé to působilo spíše jako počítačová hra, protože skoro vše bylo levně animované, snad jen někteří "herci" byli skuteční. Aspoň tu a tam. (14%) ()

Pitryx

Tohle je přesně film dle mého gusta. Naprosto výborný pro mé odreagování a vypnutí toho co mám v hlavě. Pokud je akce, samozřejmě. Jsou tu asi tři dlouhá místa, kde se nic neděje, ale zase se v nich nekecají nesmysly, ale většinou se vysvětluje co a jak. Za mne si tohle tu osmdesátku jistě zaslouží. Ti, kteří ještě neviděli, dívejte se až do konce. I po titulcích. ()

Pecan206

Hrozná ptákovina 😂 leč zábavná. Taková komediální akce s útočnými nácky na létajících žralocích se stealth módem, nechybí ani megalodon, pár prasáren pro lepší zábavu atd. Dost možná se dočkáme i druhého dílu 😄 ()

B3n odpad!

Bez ohľadu na krásu obalu, zabalené hovno bude vždy len hovnom. Neexistuje nič také ako "je to síce blbosť, ale...". ()

Kushina odpad!

Tohle bylo jedno z nejhůře natočených béček, které jsem na poslední rok viděl. Katastrofální scénář, režie, kamera, grafické efekty, prostě vše. Tupý příběh bez zápletky a ani milion krve, kterou mám v hororech rád tohle nezachránila. Věřte mi v jednom, jestli nemáte rádi tupá "céčka", tak si tohle opravdu nepouštějte. Nemám slov a to skousnu skoro vše. 5% ()

pvlkohout

Nacisti, zombíci a létající žraloci? Co se může na takové geniální kombinaci pokazit? No asi tak úplně vše... Mám rád hloupé parodie ve stylu Scary movie i béčková Sci-fi ve stylu Iron Sky. Bohužel tohle moc vipné nebylo. Celý film se podle mě bere moc vážně na to aby to byla komedie. Ano, bylo tam i pár vtipných okamžiků, ale jen pár. Většinu filmu jsem se nudil. ()

AmunRa

Nápad s létajícími žraloky se očividně zrodil z popularity Sharknada a dalších žraločích filmů. Téma dodal Iron Sky a zbytek se zaplácal vším od německého porna po Dead Snow. Abych řekl pravdu, čekal jsem mnohem víc humoru, ale on tam prakticky žádný není. Úsměvné jsou jen přepálené "herecké" výkony a obludné kombinace všeho se vším - což byl patrně taky účel. Hodnocení budou nejspíš od 0 do 5 hvězdiček podle nálady hodnotitele. Herecké výkony nejsou žádné, smysl to nedává, ale je docela zábavné to sledovat. A jsou tam létající žraloci! ()

vinducha

Ano , zde stačí na recenzi  , že je to totální úlet , a přesně takto to mám občas rád . Pro někoho to možná bude už přespříliš , ale já se bavil královsky. Triky jsou sice občas tragické , ale celkově to je neskutečná jízda. ()

Aceboris

Mám rád filmy o zralokoch , keď si to porovnám s napríklad 6 hlavným žralokom , toxickým žralokom, žralokom duchom, robot žralok , shark tornádo a iné tak tento je nad nimi a do o dosť vysoko. Efekty a spracovanie nepôsobia vôbec lacno , hudba by sa dala vylepšiť , ale miestami bola výborná . Námet , nápad vŕtať sa v nacistickej minulosti a posadnutosti mysteriou , okultizmom je super . Úvod brutálny , fanaticky , drastický super. Nemci ako vždy zapracovali aj trošku erotiky a dokonca sa nám tu vyzliekla do naha aj Eva Habermann, ktorá je preslávená z romantických filmov " alá Rosamunde Pilcher atď. Určite nie je tento film pre každého a podľa mňa ho veľa ľudí ani nedopozera , ale fakt stojí za pozretie Nemci spravili fakt slušný film . Za mňa 8/10 ()

BigJohn02

Tak tohle bylo čiré zoufalství, ve kterém pobaví jen pár vynalézavých masakrálních scén. Příběh bez špetky logiky, scénář, který patrně tahal papoušek z krabičky, příšerné laciné efekty, zoufalé masky, tragická hudba a režisér, který by měl raději místo filmů točit hajzlpapír do ruliček. Ty dvě vyzobané slunečnice hrály jako by měly permanentní zácpu a Tony Todd působil jako maňásek bez výrazu. Nápad tam byl, mohla to být další kultovní ptákovina, ale provedení je zkrátka sračkoidní. ()

loki3016

toto vidiet v kine tak ma vyvedu. zachvaty smiechu mi zabranili dopozerat tento luxusny kusok na jeden sup. zeny skaredsie ako zraloky a zraloky teda tiez nic moc. ale taky krasny trash treba fakt hladat. ()

Zaks

Šialená naci zombárna, kde bolo všetko úplne naopak. Ale zabalené v peknom farebnom kabáte s nadmieru zaujímavým vizuálom. Určite by snímku pomohlo poskracovať nudné pasáže a zdynamizovať dej najmä v prostrednej časti. ()

Tim7273

Viděl jsem letadlo couvat, kozu plazit a hada dojít, ale toto jsem ještě neviděl... Cradle od fear ve verzi se zombie nácky a zombie amiky z Vietnamu 😱 ()

Hornet.CZ

38% / Sky Sharks byl film od kterého jsem něco očekával, jenže očekávání bylo ještě během prvních 10 minut zastřeleno a doslovně "rozmrdáno" nacistickou blond zombie, která řekla, že prostě tohle není o žralocích, toto je o tajném projektu nacistů kteří vytvořili látku na výrobu zombie a z hoven si udělali žraloky, nejspíše aby se neřeklo, že stíhačky jsou moc zastaralé a pak žraloky hodily do názvu :).  No nevím, tento film byl prostě trochu lepší slátanina než to co dělá Asylum, CGI na docela super úrovni, dobře pasující hudba, mírně retardovaný ale přesto snesitelný scénář a fakt, že je autor patrně vysazený na sex a scény, které jej obsahují, čímž se možná inspiroval kolegy z Japonska. Celkově nemohu doporučit, pokud se posilníte něčím a chcete prostě vypnout, tak je tento film patrně pro vás ale jinak si myslím, že tento film za to fakt nestojí, většinu filmu jsem se nudil a hleděl na něj jako na naprostou kokotinu, která postrádá cokoli zajímavého či smysluplného. ()