Keď ku koncu služby pätica mužov zákona posedáva v jednom z menších podnikov, ani vo sne by ich nenapadlo, že ich spiatočná cesta na základňu sa výrazne skomplikuje. Z vysielačky sa totiž znenazdajky ozve jedna z hliadok, ktorá žiada o pomoc pri preverení známej adresy, o ktorej medzi ľuďmi traduje množstvo strašidelných historiek. Napriek tomu, že sa ani jednému do danej akcie nechce, osud to zariadi inak. Po nešťastnej nehode neďaleko tajomného domu neostáva skupinke policajtov nič iné, ako splniť svoju úlohu. Tentoraz sa však stretnú s protivníkom, na ktorého výzva "v mene zákona" určite platiť nebude! (*CARNIFEX*)

vrch07256732

Začiatok hodne a hlavne zbytočne natiahnutý - asi bolo treba nejak dotiahnuť stopáž na celovečerák. Ale posledná pohodinka je výdatná a mierne zvrátená, no najmä sa nejedná o horor zaraditeľný podľa nejakej šablóny. Turci si jednoducho natočili horor podľa svojho gusta - ber alebo neber. Pre mňa to bolo OK, oceňujem najmä neokukaný prístup, hercov a turečtinu - vďaka bohu za titulky. ()

Martin29 odpad!

Konečně dokoukáno a je to teda slušná srajda. Na začátku se seznámíme s 5 policajty a jediné co se o nich dozvíme je to, že jeden píchal kdysi býka a transsexuála (chlapa co se převléká za ženskou) a jeho otec píchal kuře (tím pádem jsou nám všichni ukradení) . Tito policajti jdou na pomoc jiným policajtům na místo Baskin, které je proslavené špatnou karmou a tím, že se tam bojí všichni jít. Dojdou tam najdou několik umučených lidí a napadnou je jakýsi sektisté. Jejich vůdce 4 z nich zabije a poslední z nich zabije toho vůdce a konec filmu. Tento film může potěšit jen milovníky samoúčelného gore (příjde mě, že zde ani neexistoval scénář) máme zde vykuchání vypichnutí očí a zabití pomocí stoličky a klíče na druhou stranu pokud budu chtít vidět něco krvavého pustím si Wolf Creeka 2 Hostely případně nové Texaské Masakr a dostanu toho daleko více. 0 z 10 ()

lineker

A i když téměř 24 hodin po shlédnutí stále netuším co to vlastně mělo být, tak tou silně hnusnou atmosférou za podpory temného hudebního doprovodu mne Baskin slušně odrovnal. Ano takhle nějak by to v pekle mohlo vypadat. ()

SANNY22

Ako bavilo ma to, ale nemôžem povedať, že by to bol nejaký bombastický horor. Hodnotím ho ako taký priemerný horor. Ale kebyže si ho mám pozreť ešte raz, tak radšej by som začala rátať matiku :D ()

Wiceman

Mmmm nevím co si o tomhle filmu mám myslet. Rozhodně chválím sektu (asi) a práce s nechutností. Ale jestli ten film vzniknul jen kvůli tomu, aby si dělal srandu z tureckejch policajtů, kteří krom toho, že jsou absolutní kreténi a mají ještě k tomu všemu nadpřirozený schopnosti, tak asi dobrý. Ale celý film byl myšlen jako fakt? No dobrý, tak asi jo. Celej ten film mi přijde jako hrozná slátanina všeho možnýho a ve výsledku se autoři sice pokouší o wtf efekt, nicméně si zabouchli poslední hřebíček do rakve. Příště to tolik nepřekombinovat a mohl by z toho být i dobrej 'murica remake (ale spíš ne). 2* ()