Sympatický muž středního věku si po mnoha letech odloučení vyjel na prázdniny se svou dcerou. Jeho potomek už ale dávno není plavovlasé dítě hrající si s panenkami. Dívčí tělo již úspěšně prodělalo hormonální bouři dospívání, ovšem i v tomto případě matérie předběhla duševno, a tak má půvabná mladá dáma neodbytný pocit, že pro svého prázdninového nápadníka není její pravá totožnost dostatečně zajímavá. Inspirovaná druhořadými televizními seriály a pořady o mladistvích delikventech, si vymyslí vzrušující životopis, ve kterém figuruje matka prostitutka, otec alkoholik, bohaté sexuální zkušenosti i překonaná závislost na tvrdých drogách. Lapena do tenat lživých báchorek musí nakonec zapojit do mystifikační akce i svého skutečného otce. Má hrát úlohu jejího milence, který je nenapravitelným recidivistou a zároveň na smrt nemocným válečným veteránem. Seriózní muž na něco podobného pochopitelně nemůže nikdy přistoupit. Na druhou stranu, který táta by nepomohl své jediné milované dceři z problémů spojených s první velkou láskou... (oficiální text distributora)

morena.jea

Fakt ma štve, že sa amíci priživujú na francúzskych filmoch. Z pôvodného milého príbehu plného francúzskeho šarmu spravili nechutný odvar pre puberťákov. France:USA = 100:0 ()

Almásy

nevime jak vy ale ja si takto nejak predstavujem film na nedelu poobede. prijemne pobavi, absolutne nicim nenadchne, a Gerard je stale dobry. ()

Cejny

Mylím, že hodnocení 3 hvězdičky a průměr 58 % mluví za vše. Nejedná se o nic ojedinělého, prostě normální romantická komedie s Depardieuem. ()

gutshoter

A já si říkal, proč se mi to, jak vidno, zamlouvá více než ostatním. A přece je tady odpověď. Symbióza v podobě Gérarda a Francise Vebera u mě zabírá bez výjimky. 75 % ()

klúčik

Dosť priemerná komédia, založená na výbornom hercovy ako je G.Depardieu. No všetko sa nemôže podariť!! Musia byť aj takéto filmy....55%. ()

wosho

O tomto remaku nemůžu říci jediné špatné slovo. Je v mých očích na stejné úrovni co originál, jen je na něm vidět lepší technické a vinanční zázemí. Jediný klad originálu, G. Depardieu, se nachází i zde. ()

Prochy38

Já tomu vůbec nerozumím. Proč někdo natočí remake po 3 letech a ještě se stejným hercem?? Nerozumím tomu. Ale to je teď asi jedno. Protože tato komedie se mi fakt líbila. Sedlo mi to všechno nějak moc dobře. K. Heigl pro mě zatím v jediné příjemné roli (mimo Chirurgové) a opravdu skvělý G. Depardieu. Příběh suprově vymyšlený (i když zde nejde o originál). ()

mira007

To je snad jediný remake, kde použili pro titulní roli stejného herce.... to je v Americe takovej drahej dabing? Jinak komedie celkem fajn, ale originál je originál. ()

Maryinka

Tento film jsem měla jako malá opravdu moc ráda. S přibývajícím věkem se mi už sice tak dokonalý nezdá, pořád je to ale lepší průměr a dobrá zábava. ()

jasanka

V pubertě jsem na film koukala (téměř) vždy před dovolenou. Krásně naladí na léto. K tomu výborná K. Heigl i G. Depardieu. Tahle americká verze se mi líbila mnohem víc než původní francouzská. ()

Mr.FreeZer

Má dlouholetá oblíbená komedie s ještě krásnou neznámou Katherine Heigl. Vtipný Depardieu, který komediální role zvládá prostě na jedničku. ()