Tom a Jerry - Hanna-Barbera era (1940) (série)

Potíže s myší (S01E17)

(epizoda)
  • USA Mouse Trouble
Animovaný / Komedie / Rodinný
USA, 1944, 7 min

Tomovi príde kniha "Ako uloviť myš" a hoci sa ňou poctivo riadi, na Jerryho to vôbec neplatí. (Dale)

Hrabka

Skvělé, skvělé. I když je Jerry hroznej hoven a někdy mě svými kousky dost deptal, tak to co předváděl v tomto díle, bylo víceméně velmi vtipné. Tom je samozřejmě klasa sama o sobě a vždy jsem tomuto kocourovi držel palce... Tom a Jerry jsou legendami, dřív jsem je hltal. Sice ne tak intenzivně jako třeba Kačery a Rychlou rotu, ale příhody těchto dvou jsem měl vždy rád. No a i teď, po nějakém čase, když jsem viděl tento díl, tak jsem se smál a musím uznat, že Tom a Jerry jsou klasika, která dokáže potěšit v jakémkoli věku. ()

Deimos

YouTube/// Obsazení 10/10 Děj 10/10 Hudba 9/10 Efekty 10/10/// +výborné nápady -opravdu tu žádný není/// Už od dětství asi nejmilejší a možná i nejoblíbenější část. Pamatuji si ji nejvíc a pokládal jsem ji za díl první (možná tak byl u nás vysílán). Když jsem se začal dívat, moc se mi to nezdálo a o tak vysokém hodnocení jsem pochyboval, ale světe div se: ono to funguje i dnes po mnoha letech a pořád je to neuvěřitelně zábavné./// Celkem 98%/// ()

Snorlax

Jelikož také patřím do poměrně početné skupiny škodolibých diváků, je mi Toma líto jen trošinku. Tolik úsilí věnoval svému dílu, naučnou literaturu si zakoupil, prostudoval, řídil se vědeckými radami a zase ostrouhal. ()