Nová majitelka salónu Playgirls Štěpánka Vranská, která v první části převezla své soupeřky, chce zvýšit úroveň služeb svého podniku, s nimiž není příliš spokojena, gigolo Tom Rodr nestačí na nymfomanku Deckertovou, prostitutky Ája a Irena nemají dost fantazie. Současně si sebevědomá majitelka skrytými kamerami tajně pořizuje kompromitující videonahrávky svých klientů a klientek. Podaří se jí získat několik nových dívek a také schopného a výkonného gigola Martina, kterého chce získat pro sebe. Ten však zcela chladně odmítá návrhy své šéfky a místo toho se začíná scházet s jednou bývalou modelkou Lenkou, kterou Štěpánka přetáhla do svého podniku. Ani pokus vydírat bohatého podnikatele videonahrávkou jeho ženy, Štěpánce nevyjde. Muž je předem informován Lenkou. Jeho komando vtrhne do podniku, kde hledá kopie nahrávky. Když je nenajde, rozhodne se je mučením získat přímo od Štěpánky. (oficiální text distributora)

Paity

Blbost nad blbost, ale když tam občas běhala nějaká ženská ukazující pozadí nebo hrudník bez podprsenky, dalo se to snést. Ale pouze jednou. Pro další vysílání bych si už sehnal spacák a celé to raději prospal. ()

Stružák odpad!

No, když nic jinýho, tak je to aspoň krátký. Nejhorší film, co jsem viděl, to sice není, ale průser to je monstrózní, o tom žádná. ()

F.W.Colqhoun

Co jsi dělala předtím? / Programátorku v jednom družstvu u nás v Jablonci. Zda nad Nisou či nad Jizerou, zůstává neobjasněno. Ne že by na tom jakkoliv záleželo. Simultánně produkovaný sequel, uvedený pouhé tři měsíce po prvním dílu, instrukce týkající se toho, že by ve druhém dílu mělo být všeho víc, nenaplňuje. Víc než Playgirls 1 to totiž nejde. Pouze se trochu zamíchalo (řekněme) tvářemi. Zmizel Moravec a Kornová, objevili se Balkánec Nedorost, kníratý anděl nikoliv s čertem v těle, nýbrž jaksi při něm (pozn. v neumnělé firemní databázi: enormní falus!) a nepravděpodobný gigolo Slávek Boura. Začaly se aplikovat pokročilé metody, jejichž bezednou jalovost známe i z ponuré profesní přítomnosti. Jestli se mělo jednat o pokus uspokojit dámské publikum, sázka padla na kulhavé hřebce. Záběrů prodejné nahoty, která by stála za filmový materiál Fuji pochybné záznamové kvality, je stejně málo jako v prvním díle, full frontal žádný, odhlédneme-li záběr na zadní polo-koule Nedorostova šourku, který tomu z definice neodpovídá. Furt pomeje. ()

MadChick odpad!

Je to opravdu strašný a odpudivý počin, ale nepatrně lepší než 1. díl. Bohužel jsem byl nucen oba díly shlédnout, ještě teď toho lituji. Pan Olmer by se asi měl dát na jinou profesi ()

kwoky

O chlup lepší než jednička. Opět byl největší díl zábavy v absurdně postavených scénkách a hereckých nevýrazech. Spousta věcí je zde blbá a nelogická, ale zase tak moc mě to nerušilo. Tentokrát mě zaujal i celkový děj okolo salónu, párkrát jsem se i zasmál. Erotické scény se myslím taky solidně povedly. Závěr mi to trochu pokazil, přece jen mučení Kuklové bylo už i na mě moc. ()

Chajimwitz odpad!

Je to odpad,ale jsou mraky daleko horších filmů,proti takovýmu ,,Peklu v řetězech" nebo ,,Divokýmu pivu" a všelijakejm majorům Meisnerům a Kameňákům je Play girls II majstrštyk. ()

spiritus odpad!

Co chtěl Olmer tímto brakem říct, mi dodnes zůstává záhadou. TO je něco mezi nebem a Olmerem a zřejmě se to nikdy nedovíme. Což je myslím jedině dobře. ()

mira007 odpad!

Trochu mi uniká smyl tohoto filmu a nepoberu v hlavě, že se na něco takového sejdou peníze, aby se sešli dospělí neretardovaní lidé a s velkým úsilím natočí něco, kde se mihne i novácký zoufalec Boura. Naprosto asexuální film. ()

Dr Lizal odpad!

Chtěl jsem dát aspoň jednu hvězdu za Kuklovou v podvazkách, ale bylo by to proti přírodě. Jak by řekli naši bratia Slováci - "No Sbohom!". ()

Kratoc odpad!

Vít Olmer, tvůrce takových filmů jako Co je vám, doktore? Jako jed dosáhl svého dna. Měl k němu zdařile nakročeno skrze takové zhůřilosti jako Nahota na prodej či Ještě větší blbec, než jsme doufali, ale člověk si říká, že se jednou od toho dna musí odrazit a jít nahoru. Jenže to netuší, že pod dnem je ještě sklep se stokou. A ve stoce plavou Playgirls II. Jdu blejt velebnosti! ()

waits

Podobně vypadají nepodařené soft erotické filmy německé provenience. Už samotná předloha patří k tomu nejhoršímu, co Páral napsal, ale Olmer dílo zkázy dokonal. Herecké výkony jsou hrozné (Boura, pohybující se v tu dobu na Nově jakožto takový veselý moderátor), erotické scény a příslušné komentáře nevzrušivé (ale aspon víme, jak veselé mohly být večery u Pomejeho doma) a celé to přímo dýchá ranými devadesátými lety (tj hudba a oblečení pokulhávají za 80. západoevropskými léty). Do plochého dílka jsou prostříhány komentující obrázky (Einstein, vyplazující jazyk, Boschova Zahrada pozemských rozkoší.) a děj je navíc občas okomentován i herci. No,co vám budu povídat, peklo ložený. ()