Z

Rodina začne byť terorizovaná imaginárnym priateľom ich osemročného syna. (DoubleFucker)

iXtr3m3

Nebolo to veru márne, dve ľakačky tam boli fajn, SPOILER ALERT najmä preblikávačka na obraz na stene a potom oči naozaj, SPOILER END ale inak to vyšumí len ako prachsprostý priemer, čo je škoda. ()

Flopik

Ducharina ako každá iná ktorá nepriniesla nič nové a ešte k tomu nudila.Do 40 minúty sa tam nič nestane potom prídu 2 obstojné lakačky a potom príde finálna 20 minútovka ktorá je nehorázne otravná a nič hororové tam skoro nie je . Ono to mohlo byť dobré, Z vyzeral super len tam bol hrozne málo. U mňa slabé 2*, potešila aspoň Sara z TVD. ()

warrenur

Tradicny scenar synacika s predstavami, ktory nam tvorcovia snad uz 15 rokov serviruju a mna uz takmer neoslovuje. Ten isty stereotyp bezstarostneho neveriaceho otecka a ustarostenej senzitivnej maminy. Trosku sa to odlisi, ked mamina pozera staru VHS-ku svojho detstva v 37ej minute. Preco ju nasledne spali?! V ramci filmu je i kvantum rusivych a dost hlupych "haluzi". Osemrocny chlapcek namaluje na stenu takmer dva a pol-metrovu podobyzen..."posadnuta" hra zasvetielkuje a kazda sudna osoba ostane ako oparena a necheckne "super-baterie", vzdy je ospravedlnenim "preletiet" cez krizovatku v plnej premavke, ked treba doma nieco "vyriesit", hoci v reale to znamena takmer istu autonehodu a dost a dost dalsich "ohratych chytakov". Slabucke a nudne. Neodporucam. Navnadilo ma len pomerne vysoke hodnotenie. Neurobte tu istu chybu. ()

xavierr13

Aký nudný film. Mám rád strašidelné horory, no napriek tomu, čo hovoria ďalšie recenzie, toto vôbec nie je strašidelné. Sklamanie. ()

figliar

Určite lepší a originálnejší horor než Christensenova novinka Puppetman (2023). Veľmi slušná atmosféra, dej neboj zbytočne prekombinovaný a dĺžka 83 minút bola tak akurát. No strašne ma iritoval prapodivný manželský vzťah hlavných hercov. Škoda záverečných 20tich minút, ktoré by si zaslúžili niečo viac premyslenejšie. ()

pumpkinqueen

Vcelku příjemný návrat do klasického strašení z let dřívějších (aneb žádné tlačení na pilu ve stylu originalita za každou cenu), avšak nedotažený. V JAKÉMKOLI hororovém příběhu k jeho dokonalému zakončení potřebuji znát jeho PŮVOD. Přes to u mě zkrátka vlak nejede. PROČ se děje to, co se děje a JAK k tomu došlo. Pokud tady straší jakýsi imaginární kamarád, jistě mi dáte za pravdu, že se bezpochyby jedná o paranormální aktivitu - a ta přece někde, z nějakého důvod, musela začít. A odpovědi v tomto filmu mi nepřišly dostačující, což považuji za problematiku 80% dnešních duchařských filmů a je to velká škoda, protože jim to značně ubírá na kvalitě. Jinak se na film koukalo příjemně a dýchal takovou tou atmosférou, jako by měl; až na ztvárnění Z. To bylo strašné - nikoli strašlivé. ()

helraiser

Slušná podívaná o tom jaká dokáže být imanigarní kamarád svině a tenhle je opravdu velká svině. Slušná atmosféra a sympatická minutáž, takže žádná nuda se nekoná a závěrečná čtvrt hodinka nemá opravdu chybu. ()

Homerking

Příbeh o malém chlapci a jeho imaginárním kamarádovi. Háček je v tom že tenhle kámoš není tak úplně imaginární. Solidní horor s jednoduchou zápletkou, slušným napětím a sympatickými postavami, největší symapaťák byl pochopitelně Z, super chlapík a jak to uměl s dětma panečku, jen škoda že nedostal víc prostoru. ()

Mamlas odpad!

Supernudná superpomalá infantilní hovadina. Kdyby aspoň vybrali za matku nějakou pohlednou třicítku, ale dívat se na tohle, to fakt nešlo (0%) ()

Solverino

Tak celkem velká slabota, velmi podprůměrné herecké výkony, obzvlášt ta stará 100x přešitá paštika, ta je fakt strašidelná.. a ten rádoby bubák, na něj moc prachů nezbylo, ten je taky spíše k smíchu... no pronudil jsem se až do konce, ale nikomu to fakt nedoporučuju, slabý čajíček :( ()

WeeLass

Takhle se sakra točí horory! Po dlouhé době nemám jedinou výtku a to už jsem přestával věřit, že dnes jde ještě natočit kvalitní a originální supernatural horror. Budoucí režiséři, učte se! ()

J.Mayen

Zacatek zajimavy, konec uz tak ne. Samotn strasak Z je videt jen v max 3 velmi rychlych mzicich, navic tedy pusobil spis smesne nez straslive. Samotna atmosfera bez nez kdy nebyl videt byla o dost lepsi a mozna mohöi zustat u toho aniz by jakkoliv zminovali jeho podobu. Mozna neco na zpusob Bytosti. Nerikam ze je film ztratou casu ale jsou stovky neli tisice daleko zajimavejsich a lepsich. ()

TesterX

Zpočátku variace na x jiných hororů však jistým zvratem nabídne originální průběh a nepředvídatelná vyústění. Bohužel pěknou kameru, sympatické herce a nějakou tu znepokojivou či mrazivou scénu naprosto zabíjí poslední třetina, která působí opravdu směšně a kazí celkové předchozí nasazení. ()

Emperor1

Docela příjemné překvapení pří vší té hororové bídě posledních let, myslím, že by si to zasloužilo alespoň těch 60%, možná, kdyby tam bylo více toho "góre", tak by mnozí hodnotili lépe, já ho v duchařských filmech nepotřebuju, takže jsem spokojený s atmosférou i s hereckými výkony, do plnýho počtu tomu ale přece jen něco málo chybí, hlavně co se originality příběhu týče, děj mohl mít rovněž větší spád. ()

LadyCroft

Nenudila jsem se, ale konec ani některé pasáže (co se kurva stalo v tý původní rodině?) jsem nepobrala. Ukazováním bubáka se má v hororu šetřit, ale tady šli do extrému. Ovšem já si toho zmetka zastavila na monitoru a pěkně si ho prohlídla - ha ha ()