Bláznivé poslání

• Česko Bláznivá mise 2 (více)

Pokračování bláznivé komedie, ve které se opět setkáváme s hlavními hrdiny - Samem, Kodyžakem a Hatung. Tentokrát po nich půjde tajemný zabiják a místní gang, kteří chtějí získat zpět uloupené diamanty obrovské hodnoty a jsou připraveni zlikvidovat každého, kdo jim bude stát v cestě. Začíná tak opět film plný bláznivých kousků a zběsilých honiček. (Chupacabre)

seeker23

Tsui Hark v ještě zábavnější roličce než v jedničce, a navíc minirobůtci stylizovaní podle různých filmových postav (Muž se zlatou zbraní apod...) je to opět pecka, už se těším na trojku v podání samotného Harka ()

Korbitch

Tak tady už nedává smysl skoro vůbec nic a humoru dosti ubylo........škoda. A radši ani nechci vidět další díly. ()

PogoJoe

Ve dvanácti se mi tenhle ulítlý film docela líbil, ale teď, po více než deseti letech? Zběsilá, zmatečná, nelogická kravina s velice chytlavým hudebním motivem, která mě už od začátku nudila a nad jejíž infantilností jsem jen nevěřícně kroutil hlavou. Jsou tu zajímavé momenty, které se však v té vřavě ztratí. Dívat se na to déle než půl hodiny je ztráta času. Never more... ()

Martin741

Cinske a Hong Kongke filmy su europskemu divakovi velmi casto nepochopitelne /svojim myslenim, mentalitou, kulturou, spolocenskymi vzorcami/ a tomu "genialnemu zmyslu pre Humor" uz vonkoncom nerozumiem. 10 % ()

cariada

Pokračování prvního dílu ,trojici opět honí někdo kdo chce dostat diamanty a používá k tomu roboty (velic mě to připomíná hlavně na konci při bitvě robotů Transformers) Hatung a Kodyžak jsou manželé i když Kody řekne místo ano při svatbě né. Do toho je tu jakási šílená FBI kam přijde ozve pípo pípo pípo. Prostě blbina na entou ,ale pěkná. ()

Mol

Jako dítě jsem to naprosto miloval. VHS a pořád se ségrou dokola jsme na to čučeli jak kuny z nory a nikdy nás to nepřestalo bavit. Například hláška "češu si vlasy" u nás doma zlidověla a používáme ji jen co někdo popadne hřeben. ()

Mrkvič

Jak jsem se těšil, tak jsem zklamán. Oproti jedničce je to bezduchý a trapný. Nezasmát se párkrát ujetému Makovi, tak z toho nemám skoro nic. Malí robůtci už bohužel nezaujmou jako kdysi. Prostě už jen troška vtipu a místy výborní kaskadéři. ()

neoBlast

[Druhé zhlédnutí v "dospělém věku"] Bezmezně ten film obdivuji - tolik wtf momentů, doslova bláznivých akčních scén a příběhových nelogičností jistě nikdo jiný nenatočí než tihle šílení Číňani. Tvůrci museli jistě projít dlouhým marihuanovovým obdobím. 75 % ()

Kubaso

Ke dvojce mě už bohužel neváže žádná nostalogie, jelikož jsem ji viděl mnohem později. Coby druhý díl samozřejmě servíruje všechno v daleko větším množství. Bohužel i to špatné. Mohla to být klidně jen přehlídka geniálních kaskadérských kousků, jak to vypadá na začátku (absolutně neodolatelných prvních patnáct minut), ale tvůrci se ke své škodě pokusili zase vypotit nějaký příběh. Takže potom následuje nuda a nuda, občas narušená nějakým infantilním úletem. Za pozornost pak stojí ještě finále, ale jednička je prostě lepší. Těm, kdo na podobných zhovadilostech nevyrůstali, bych rád vzkázal: Ruce pryč, pro smilování boží!!! Ostatní to skousnou :-) ()

Brain-D

Velmi zdařilé (o chlub slabší) pokračování bláznivé komedie, která je nabitá šílenou akcí a různými fóry. hl. Drsný Harry a F.B.I. ()

VanTom

Uff, pěknou chvilku trvalo, než jsem si na ten humor zvyknul (pokud vůbec :-)). Expresivní, infantilní, přeplácaná, šílená asijská groteska, kde se všichni neustále šklebí - křičí - honí - mlátí, vyhodila smysl dávající zápletku oknem v prvních minutách a dráty, nájezdové rampy či pomocná kolečka (když se auto o svodidla podélně rozpůlí a obě části vesele pokračují dál) jen vágně maskovala; ale hlavně, že tu po sobě střílejí rakety transformeří roboti (nebo suprkůl bondovské motorky, auta, jetpacky). Jenže spousta scén se mi z dětství vybavila (byť splynula s jedničkou), takže ne, pod 3 * jít nemůžu (i když, upřímně, bych chtěl). ()

mirec88

Ešte šialenšie ako prvý diel a o to viac zábavné. Ten robot z úvodu nemá chybu :D Musím dať plný počet, lebo som sa smial asi po celý čas tej hongkongskej šialenosti. Naháňačky, roboti, bláznivé gagy... ()

Pecival

Po šílené jedničce, ještě víc ujetá dvojka, kde už tvůrcům nebylo svaté vůbec nic a hromadí na sebe jednu dokonale nesmyslnou scénu za druhou. Zakončenou soubojem dvou robotů....K tomu naprosto úžasný Karl Maka a tvůrci vyslyšeli moje ztesky (asi zpětně) a přidali dvě martial arts bitky. Velmi příjemná, naprosto pohodová, vtipná záležitost se skvělým, stylovým záporákem. ()

Yeosol

Po letech jsem si tuhle neuvěřitelně šílenou záležitost zopakoval s uživatelem Falkem a musím říct, že to absolutně nic neztratilo ze svýho kouzla jako tenkrát, když jsem to viděl jako malý kluk v televizi. :-D Tolik fantastických robůtků, vychytávek, vynálezů, honiček a situačních vtípků se jen tak nevidí. Český dabing je absolutně parádní a je radost poslouchat, jak si s tím Češi pohráli. Jeden z nejpamátnějších filmů mýho dětsví. :-) ()

kenkaku

Díky idiocii distributora (a retardovanému jménu) si každý klasiku z dětství - druhý film z se série pěti filmů “Mad mission” - zaměňuje za ten první. Ten první totiž v TV ČSSR nikdy neběžel. Vrchol přestřelené parodie na filmy Jamese Bonda (multifunkční dopravní prostředky a souboje robotů) jsou totiž jen a pouze v tomto díle. Děj je dost zvláštně slepený a nelogický (plus v dnešní době by získal sotva jednu hvězdičku za parodii Dirty Harryho). Nicméně nostalgie dělá své a proto dávám optikou roku 88 téměř plný počet. Ten děj mě štval už tenkrát (proč chodil s někým, kdo ho 2x vypekl a hodil na něj loupež?) ()