V pokračování filmu Pravá blondýnka se Elle (Reese Witherspoon) vrací v celé své růžové a načechrané kráse. Je vycházející hvězdou v advokátní kanceláři a plánuje svatbu s mužem svých snů. Když však zjistí, že její firma zastupuje společnost, která testuje kosmetiku na zvířatech (a dokonce i na rodinných příslušnících milované čivavy Bruisera), stane se odhodlanou bojovnicí za psí práva. A dostane padáka na hodinu. Elle se vydává na křížovou výpravu do Washingtonu, aby vzala věci do svých pečlivě upravených rukou. Do politické arény však není snadné proniknout - zvláště když z moře šedi, černi a námořnické modři vyčníváte jako růžový palec. S pomocí světáckého poslíčka se Elle nakonec podaří přesvědčit kongresmanku Ruddovou, aby ji přijala jako asistentku a umožnila jí prosadit své názory. (Cinemax)

Aleee89

Jednička velmi mile překvapila, byl to vskutku dobrý film, ale dvojka už není to pravé ořechové. Tvůrci se marně snaží navázat. Ach jo, proč se pořád točí různá pokračování, když jsou pak většinou horší... Tady to taky platí. Film je to už pouze průměrný, ale pořád se na něj dá dívat... ()

Mickalle odpad!

co to dopí** je, tohle je film ???!!!! Vono se to někomu líbí ? :((( nedokoukal jsem jen pár filmů,ale tenhle patři mezi ně . ()

Meridius

Neskutečně praštěný a dementní. Kdyby to bylo aspoň vtipný, tak bych to bral, ale zasmál sem se asi dvakrát a to je na komedii dost málo. ()

ZoltanCZ

Velmi hloupé a místy křečovité. Vše, co se mi na jedničce líbilo, se ve dvojce utopí v trapnosti. Pár vtipných momentů se najde, Reese Witherspoon to opět sluší, to ale na dobrý film nestačí. 4/10 ()

HappySmile

Blondýnka mě svojí růžovou naivitou někdy opravdu dostávala a ten konec v soudní síni... to už snad ani není možné... ()

Lyncha

Asi už opravdu stárnu. Zatímco dřív jsem tento film hodnotila jednoznačně jako "odpad!" Teď jsem si ho dokonce pořídila domů a občas si ho pustím jako velmi silnou oddechovku. A funguje to. ()

vydumnica

Odpad som nedala len z jedného dôvodu a tým je láska a rešpekt k pôvodnému Legally Blonde a k Reese Witherspoon a jej postave Elle Woods z jednotky. Schválne som napísala z jednotky, pretože z múdrej a inteligentnej Elle urobili v dvojke hlupučkú Elle. Ešte šťastie, že meno autorky knižnej predlohy tu nie je uvedené. Nechápem, ako mohol takýto výslovene trápny scenár niekto schváliť?!!! A vôbec napísať?! Jeden z najhorších a najhlupších scenárov ever! Byť toto môj výtvor, tak sa hanbou prepadnem pod zem! Ako Sequel je Legally Blonde 2 úplné sklamanie. Pri jednotke som sa veľa nasmiala a celý čas som sa náramne bavila, dvojka nie je ani vtipná a ani romantická. V hlavnej úlohe nie je vlastne Elle, ale jej čivava!!! Asi to už nemohlo ani horšie dopadnúť. Dopozerala som to celé, čakala som, že aspoň svadba Elle bude za to stáť, ale ešte aj tú svadbu odflákli. Párkrát som to mala chuť vypnúť, nikdy viac! Keď raz je to blbo napísané, ani super casting nepomôže - okrem Reese ešte Sally Field, Jennifer Coolidge, Regina King. Majú šťastie, že ich kariéra nebola týmto filmom ukončená. Vrelo NEodporúčam ANI na jedno pozretie, jednotku však kedykoľvek. A prečo vlastne je v názve aj Red a White, tak to som už vôbec nepochopila. ()

Elyssea

Jednička byla vtipná a měla nadhled. Tohle už je jen znovu ohřátá polívka, která po dvou dnech ztratila svou chuť. Pokračování blondýnky toho ztratilo hodně, mimo jiné i kvalitní scénář a vtip. ()

Crawler-D

Homosexuální psi, roztleskávači na schodech poslanecké auly a mnohé další scény představují dalece překračenou hranici vhodného vkusu. Trefně sarkastický humor první blondýnky ustupuje do pozadí, abychom trpěli. ()

Fallen_One odpad!

U tak odpadního filmu paradoxně nechápu tolik hvězd, dvouhvězd či dokonce trojhvězd. To musí být leda hvězdy od blondýnek nebo těch, kdo maj za přítelkyni blondýnu a nechtěj si u ní udělat oko, aby si večer šukli. Není třeba tohle vidět celé, pár scén a dialogů brzo odhalí, že půjde o kolosální kokotinu. ()

Pajky3

O dost slabší pokračování. O dost blonďatější a nesmyslnější. Bohužel pravdou je, že to samé podruhé není to samé. Tohle už radší ani víckrát ne ()

Martrix

Neděle odpoledne... návrh dívat se na Star Trek rázně smeten ze stolu...ovladač v rukou přítelkyně...pohodlnost odporoučet se od tv...přesně taková blbost, jak by člověk čekal...dobře mi tak. ()

WolfR

S tímto filmem mám stejný problém jako s prvním dílem. Je to strašlivě hloupé, naivní a tentokráte ještě neskutečně nudné. Navíc, po závěrečném proslovu hlavní hrdinky blondýnky, jsem se začal neuvěřitelně smát. Trapnost celého tohoto dílka bije do očí. Tento film mohu skutečně doporučit stejným živlům jako je hlavní postava, 1 hvězda. ()