Bývalého podvodníka Jimmyho Kilmartina chytí detektiv Little Junior Brown a nabídne mu výhodný obchod: svobodu za to, když se stane informátorem. Jimmy se takto dostává mezi dva nemilosrdné světy gangsterů a vládních agentů, před kterými se snaží navždy uniknout... (oficiální text distributora)

klima777

Po všech stránkách nedotažené; v horších momentech (a není jich málo) nevydařené. A to, že Cageovi sluší vousky, je fakt, na němž dobrý film (zvláště pak scénář) prostě nevystavíte. ()

ZkuKol

Ani to, že se jedná o věrnýí remake se skvělým obsazením nezachání tento film před faktem že je to silně nezvládnutý a nudný pokus o thriller. PS: David Caruso opravdu na hlavní hrdiny "áčkových" fiolmů opravdu nemá! ()

herr_carter

Souhlas s mnohými komentáři zde - Cage nadprůměr, ale český dabing těžký podprůměr, asi už nikdy nebudu mít příležitost vidět v originálním znění s titulky, takže hodnotím bohužel takto..Caruso tu ovšem vypadá jako solidní ucho :-)................moje hodnocení = 4 z 10. ()

Cruise

Mám tu jednu oblíbenou scénu a to jak Nicolas Cage zvedá na bench tu servírku....to musim jendou zkusit;)! Jinak film průměrný a zápletka lehce prokouknutelná! ()

jondoe odpad!

Skusal som to pozerat asi 5-krat a nikdy som to nedokukal. Nicolas Cage ako zaporak vyzeral fajn ,ale David Caruso je u mna proste herec bez najmensieho talentu. Nebavilo ma to ani trochu. ()

spiritus

Kdyby Carusa nahradili kýmkoliv charismatičtějším a herecky nadanějším, např. Edwardem Nortonem, dal bych tomu o hvězdu navíc. Film to není vůbec špatný, ale právě absence "kvalitního" hlavního hrdiny ho stahuje silně dolů. Škoda. ()

Petrus1

Takovej průměrnej snímek. Když Caruso na sobě nemá sluneční brýle, nestojí bokem ke kameře s rukama u pasu a neptá se: „Alex, co tu máme?“, je jeho výkon nevýraznej a nezachrání to ani jeho zrzavá čupřina. Helen Hunt nás opustila příliš brzo a Sam Jacksonů v 47 letech na mě působil spíše dojmem vychrtlého mladíka. A Cage to sám prostě utáhnout nemohl. I když role vyšinutého dršnáka, kterej posiluje tím, že zvedá 40-ti kilovou dí(ě)vku (chci vidět, jak by zvedal mě ;-)), mu celkem seděla. Nejbáječnější ovšem byla ta jeho bílá šustka, prostě k sežrání. Výborná akční scéna: Carusovi je k nohám přikopnuta pistole, Cageovi je podán inhalátor :-) ()

BOURQUE

Na konci 90- tých rokoch trošku nadpriemerná, dnešným okom spíš priemerná kultovka so skvelými hercami (Caruso, Jackson, Cage, Tucci) a jednou herečkou (Hunt), ktorá podľa mňa dostala príliš málo priestoru. Absolútnu pochvalu však zaslúži N. „BAD“ Cage, ktorý podal bezchybný výkon. Mal som z neho strach a nechcel by som sa s ním stretnúť na ulici. Osobné hodnotenie: 69% (**) ()