Speciální zásahová jednotka Navy Seals byla vyslána na záchranu posádky amerického letounu zajaté blízkovýchodními teroristy. Během akce zjistila, že nepřítel vlastní střely Stinger - vysoce technicky vyspělé a nebezpečné zbraně. Velitel zásahové jednotky poručík Curran dává přednost zanechání zbraní na místě před jejich zničením. To ovšem znamená, že teroristé mají v rukou dokonalou zbraň. Rakety tedy musejí být nalezeny a zničeny, nebude to ovšem snadné... (oficiální text distributora)

Inozuka

V devadesátkách jsem bral Navy Seals jako takový normální akčňák, kde je ale té akce až moc málo. Nyní viděno po dlouhých letech a musím své původní mínění poupravit ještě směrem dolu. Film je neskutečně klišovitý, a to i na Béčko. Děj je o ničem, bojové scény vesměs trapné, celé to nemá žádný spád. Navíc se nabízí otázka, jak přes všechny ty psychotesty mohou projít do nejlepší speciální US jednotky tak nevyrovnané osobnosti, jako se nám snaží film naznačit. Jediné, co stojí za shlédnutí je závěrečná akcička v Bejrůtu, která celkem jede. Bída s nouzí... ()

Ceja

Klasický hrozný "střílečkový" nefilm. Jako komedie - to už je lepší... Humorné scény s Sheenem (teda mě připadly) nebyly jistě záměrným jokem, ale pobavily!!! Hrozná režie - halvně při scénách na moři bylo zřetelné, že "moře" je promítané na plátno a předním stojí "herci". Itermezzo v půli, kdy námořní pěchota zahodila kulomety a za hudebního funky doprovodu blbla na golfovém hřišti - no co to je??? K tomu ještě "kvalitní námět" - věta typu: "Musíme zničit jaderné hlavice ukryté v základní škole v čínské části Bejrútu..." no kde sme... ()

lee.loo

Nuda, nuda, nablblí vojáci, nuda, nuda, fanatickej patriotismus, nuda, nuda, kecy o adrenalinu co pět minut, nuda, nuda. Dvě hvězdy jen za Michaela Biehna, pro toho chlapa mám prostě slabost. ()

subic

Jeden z akčňáků, který mi v dětství utekl. Když jsem ho viděl později, tak mi vzdáleně připomínal spíš béčka až céčka z konce osmdesátek, jako Železný orel, Ohnivá eskadra nebo Americký ninja, možná i trochu Red Force. Krom toho rádoby hvězda osmdesátek Michael Biehn mě bral snad jen v Terminátorovi. I Charlie Sheen je celou dobu jak něčím nadopovaný. Prostě to nějak nemá šťávu, ale dívat se na to normálně dá. ()

Boudyy

Klasická americká akční bejkovina ze začátku 90. let, kdy původní generace akčních hrdinů pomalu docházela za zenit a byl čas je nahradit neokoukanými tvářemi. Paxton, Sheen, Biehn. Celkem se snaží, ale hloupou béčkovou režii a tupý příběh, kdy Američané zachraňují svět před použitím svých vlastních zbraní a musí čelit i nerozhodnosti a blbosti svých vůdců (což nevím, zda byl přímo záměr tvůrců, z akčňáku provést sebekritickou sondu dovnitř US Army), to prostě nepřebije ani kdyby zavražděných nepřátel světové demokracie a míru byly na statisíce. Film teda zůstává jako výpověď doby, protože devadesátky z něho fakt silně čpí. ()

horor2

Důkaz toho, že Charlie Sheen dokázal být tvrdý hoch. Michael Biehn totální paráda. Akční záležitost mého dětství. ()

johnsnow

Akčný film ktorý nie je veľmi akčný s dobrým hereckým obsadením. To asi najviac charakterizuje henten film. 3* si to ale zaslúži. ()

Ace.A.T.L.

Když se kouknu na film očima diváka z oku 1999, tak to je hodně dobře udělaný, akce super, má to rychlost, má to ráznost, má to spád a nejsou všichni nesmrtelný. I dneska jsem se bavil. Je samozřejmě vidět jistej rozdíl, mezi dnešníma filmama tohohle ražeí a tímhle počinem, ale rozhodně to neurazí. Za mě 4* a DOPORUČUJU ()

PaulMiller

Trochu nestastne zvoleny cesky/slovensky ekvivalent nazvu filmu - Navy Seals spadaju pod namornictvo USA, zatial co namorna pechota je samostatna zlozka ozbrojenych sil USA ()

LOVE VOLE

Příjemné pobavení a trocha adrenalinu při sledování. Odpočinkový film béčkového charakteru, který ale by neměl zklamat, spíše naopak. Ale do videotéky bych si ho nezařadil. ()

Mr.Lordi

V klídku a pohodě noční relax... nemusí se u tohohle filmu myslet, akční scény jsou dobré, jen by mě zajímalo, co to bylo za sniper-kanón, kterej dělal metrový džuzny??? 60% ()

NavzdyMlady

Tento film som videl ešte na videokazete :) a bol som z neho hotový, heh. Dal by som mu nižšie hodnotenie, ale po niektorých kydoch mudrcov mu dám just 5 hviezdičiek. ()

goodridge

Veľmi veľmi dobrý film s dobrým spracovaním. Charlie Sheen je frajer a do úlohy veľmi dobre sadol a Michael Biehn je ako stvorený pre vojenské postavy. ()