Masakr na holčičím večírku 3

(neoficiální název)
  • USA Slumber Party Massacre III

Rodičia odídu na víkend preč, a tak sa ich dcéra rozhodne zorganizovať dievčenskú párty, na ktorú sa ale pod rôznymi zámienkami vlúdi aj niekoľko chlapcov. Pokojná noc netrvá večne, pretože párty naruší psychotický zabijak, vraždiaci svoje obete pomocou vŕtačky. (Karamanlis)

beso74

Pomaly pred 2500 rokmi vyriekol grécky filozof Herakleitos jednu múdru vec:"Nevstúpiš dva krát do tej istej rieky." V roku 1990 mu však tandem Sally Mattison - Catherine Cyran takmer dokázali, že sa mýlil. Ako sa im to podarilo? Nuž týmto filmom, tretia prespávačka končiaca sa masakrom nie je totiž ničím iným než kopírovaním prvej časti, akurát že to všetko funguje ešte menej ako v origináli. Že majú tínedžerky minimálne okolo 25, na to si človek sledujúci slasheri zvykol, že ich IQ je približne rovnaké? Ani to nie je novinka. Ale čo je veľa, to je veľa, neviem si spomenúť kedy posledný krát som videl tak hlúpe stvorenia ako tu, potom, čo postvárali (vrcholom je scéna s útekom popod a cez stôl a polooslepeným láskania chtivým psychopatom), normálne ľutujem, že to nikto na konci filmu aj rozchodil. Oproti jednotke je zásadný rozdiel v postave vraha, tu je vrah spočiatku zahalený v maske a divákovi je predhodených niekoľko falošných stôp (ak nechcete prísť o prekvapenie, nepozerať trailer - ten všetko prezradí). AJ keď ani jednotka nebola žiadnym zázrakom, táto časť je na tom ešte o niečo horšie (aj keď úplne neklesla na úroveň nepodarenej dvojky). ()

petrik11 odpad!

Po prvých desiatich minútach som chcel film vymazať z kompu, potom som z istých dôvodov pokračoval sledovať tento neuveriteľne stupídny film. Konanie postáv nelogické, dej naivný. Horor ani náhodou, žiadnu ľakačku som nepostrehol. Ani nič na zasmiatie. Dá sa to zhrnúť dvomi slovami: neuveriteľný hnus. ()

Pitryx odpad!

Tak nevím, co na tom kdo viděl. Velmi slabý čajíček na home agresor hihihi. Není to ani pořádné gore. Mrtvol pramálo, a za těch pár koz mi to nestojí. Zvedat hodnocení myslím. Prostě i na rok výroby je to blbinka pro děti. . ()

Kalidor odpad!

Panebože, co to bylo za hrůzu nejhorší slasher jaký jsem kdy viděl. Nevadí mi chybějící logika u horroru, ale tohle je už vážně moc. Napětí nic, gore trochu, atmosfera ha ha ha. ()

drkaldj odpad!

Na to že je toto už třetí díl, má snad nejhorší nasvícení některých scének a práci s kamerou (pár záběrů jsou hrozně světlý, jiné zase rozmazané, aby vzápětí byl obraz zase dobrý), nemluvě o špatném střihu a s (nejen) tím souvisejícími chybami ve filmu. Pokud jde o příběh, je to opět převyprávění jedničky s menšími rozdíly (místo dvou šmíráckých kamarádu co se vetřou na party jsou tu svým způsobem téměř čtyři, místo jednoho šmíráckýho hajzla jsou tady vlastně skoro dva?). Vlastně ať se snažím, jak se snažím, nevidím vůbec nic, za co bych byl schopný dát alespoň jednu hvězdu. ()