Tajný agent CIA Sonni Griffith (Wesley Snipes) cestuje do Polska, aby tam odhalil překupníka zbraní a překazil prodej jaderné bomby. Griffitha ale někdo prozradí a končí ve vězení…, ze kterého je ale rychle propuštěn z jediného důvodu. Čeká ho další mise: doprovod překrásné Rusky Nadi do Spojených států. Griffith brzy zjišťuje, že statečná Nadia prchá před tím samým obchodníkem se zbraněmi, kterého on měl v úmyslu zničit. Uchránit Nadiu nebude snadné. Jen ona totiž ví, kde je ukrytých 30 milionů dolarů určených na nákup jaderné bomby. A když někdo ze CIA prozradí identitu Griffitha a Nadi i místo, kde se nacházejí, čeká je smrtící boj s krutým protivníkem, ve kterém musí zachránit nejen sebe, ale celý svět! (oficiální text distributora)

ssfan

Tak toto je typické rumunské akční béčko s Wesley Snipesem v hlavní roli. Je tu sice mnoho výbuchů, střílení, ale soubojů je jen pár. Příběh je dost divný, ničím zajímavý. I když mám Wesley Snipese celkem v oblibě, tomuto filmu víc jak dvě hvězdy nedám. 40%.............Nabízí se srovnání se Seagalovým filmem Stíny minulosti a musím říct, že je pro mě jasným vítězem právě film Stevena, ikdyž na csfd mají Stíny minulosti jen 36%. Opět ukázka podhodnocení Seagalových filmů. ()

Peiper2

Tak tento film mě tedy vůbec nebavil. Už od začátku je to naprosto neoriginální, trapné a hloupé. Moc nechápu proč se tento druh filmů ještě dnes točí... v 80. nebo 90. letech by to možná byla bomba, dnes už to ale nemá vůbec co nabídnout, protože už jsme to několikrát viděli v několikanásobně lepším provedení. ()

Martin741

Wesley Snipes ako herec po Blade-ovi 3 chrli jeden akcnak za druhym. Jeden lepsi, druhy horsi......... tu je sice scenar deravy ako emental, ale film zachranuje slusna akcia. Meno rezisera Po Chih-Leonga mi sice nic nehovori, ale samotny Snipes je furt v roli drsnaka, a tato drsnacka verzia Snipes-a je stale uveritelna a posobi realne. 67 % ()

castor

Upřímně jsem ani nečekal, že to může být tak slušné.. tedy slušné na **. Dobrovolně bych si to podle všeho nepustil, ale vesměs nijaký scénář vynahradí solidní akční scény i pohled na půvabnou Silvii Collocu. Wesleyho Snipese jsem před časem odepsal, tady ale dokazuje, že mu nálepka charismatického bouchače sedí i v pokročilém věku a s pořádnými daňovým trably na krku. ()

Chrustyn

Další z řady podprůměrných akčňáků, který nemá ve svém žánru vůbec co nabídnout. Wesley Snipes se vydal ve stopách Stevena Seagala, Lundgrena a Van Damma a jak to tak vypadá kývne na jakoukoliv nabídku. Je smutné když si vzpomenu na časy kdy bojoval s upíry jako Blade. Tento film tahají z vod odpadu jen docela slušné akční scény, kterých je však ve filmu pomálu. ()

• 31. července je datum narození napsané v osobní složce Sonniho Grifita, což je také skutečné datum narození Wesleyho Snipese. Neodpovídá pouze rok – Snipes se narodil roku 1962, zatímco ve složce je uvedeno 1969. (HellFire)