Tvůj souboj s divočinou: Poprask na safari

(pořad)

Hudba:

Devin Powers

Účinkují:

Bear Grylls

Z rezervace uprchla divoká zvířata! Spolu s Bearem Gryllsem je v tomhle interaktivním speciálu musíte pochytat a oplocení rychle opravit. (Netflix)

Gagin

Na první dobrou zábavný, na druhou už nikoliv. Jakmile uděláte špatný rozhodnutí, musíte přetrpět to, co už jste viděli (třeba rozhodnutí s tím chřestýšem). Pak si ale můžete dovolit zvolit třeba jiný rozhodnutí a takové spolknutí pijavice ubralo jednu hvězdu. Spolknutí se totiž nepovede a Bear vytáhne z úst něco ztuhlého, no rozhodně ne tu pijavici, kterou si původně strkal do pusy. Takže kdo ví, co si od toho všeho myslet. Ale jako formát se mi to líbilo a pokud si jednou budu moct vybrat třeba konec filmu, podle svého uvážení, tak jedině super. ()

rublik05

Překvapivě sympatická podívaná plná nádherných záběrů a s milou atmosférou. Bear Grylls nepřekvapí, opět servíruje kupu zajímavých momentů, někdy silně umělých, přesto je však příběh velmi poutavý a dokáže diváka perfektně vtáhnout do děje. Celý projekt je zřetelně cílený na mladší publikum, nic to však nemění na faktu, že i dospělý divák si určitě užije tuhle příjemnou interaktivní zábavu. 7/10. ()

Vyhy

Pro rodinky a hlavně děti asi fajn. Pro odrostlejší už to moc nefunguje. Je v tom vidět až moc připravenost, což vždy dokumenty s Gryllsem postrádaly a ta improvizace na tom byla to nejlepší. Tady vytáhne z pusy něco umělého, co ani jako pijavice nevypadá, opice je vycvičená, takže o nějakém chytání se nedá mluvit a některé scény působí až moc uměle. Přesto skvělý nápad. Kdyby se ale lépe zpracoval a byl odvážnější, tak to mohlo zabavit širší okruh diváků... ()

Moonwalker

Hodně zajímavé pojetí dokumentu. Spolu s Bear Gryllsem prožijeme to správné dobrodružství na africkém safari, které řídíte vy sami jak se bude odvíjet. Interaktivní dokument je tedy v naších rukách. Za sebe musím říct že mě to dost bavilo a občas jsem kroutil hlavou jaký je Grylls blázen co neudělá pro přežití. ()

Nach

Bohužel já nadšen nebyl. Možná to bylo i proto, že jsem tento interactivní film viděl po dohrání PC filmové hry Detroit. Nebo prostě už mám s tímto žánrem bohatší zkušenosti, ale celý projekt Animals on the Loose: A You vs. Wild Movie mi přijde šíleně nezáživný, nereálný a dokonce i (a to jsem se u Beara Gryllse divil) nudný. Plný klišé, rozhodnutí, které by v realitě skončily moc zle (což je v úvodních titulcích díky Bohu zmíněno) a rozhodování, které ale vlastně nemá skoro žádný vliv na výsledek. Tím ubírám z výsledného hodnocení hned několik hvězd, a pokud chcete vidět něco dobrého, interactivního, sáhněte spíše po Heavy Rain, Detroitu nebo Fahrenheitu. 50% ()

Časové pásmo bylo změněno