The Chubbchubbs!

• Slovensko Chubb Chubbs
Krátkometrážní / Animovaný / Sci-Fi / Komedie
USA, 2002, 6 min

ChubbChubbs predstavujú mimozemské stvorenia, ktoré napadnú planétu, na ktorej sa nachádza úprimný, ale nemotorný hrdina Meeper a spievajúca diva ZyZaks. Meeper sa údatne pokúša varovať hosťov Ale-E-Inn, že im hrozí nebezpečenstvo. Zrazu sa ale sám ocitne zoči-voči najpríšernejším stvoreniam v galaxii. (genetique)

ABLABLABLA

Kdo by to byl řekl že takové roztomilé žluté chlupaté kouličky....no nebudu tu prozrazovat pointu že? Každopádně další povedený, nápaditý, skvělý kraťas. Tak to vypadá, že když jsem na tu spoustu perfektních kraťasů narazila, asi si s nima už nedám pokoj. Btw. chudák zpěvačka. Možno vidět zde: http://www.youtube.com/watch?v=HO3tscCAVJ8 ()

easaque

dětinská a standardně Pixarovsky animovaná hříčka. Chvilkami parodizující Hvězdné války a jiné sci-fi filmy. Potěší, takže 3* si zaslouží. [ PŘÍBĚH: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: X (3*MAX) ] ()

Samuel7

Hodně mě potěšily ty odkazy na Star Wars, E.T. a určitě i další filmy, kterých jsem si ale bohužel nevšiml. Moc pěkné, a hlavně originální. ()

Brandon

Povedenej minianimák s ufounkama (Alien, Darth Vader, mistr Yoda, Jar Jar Binks, E.T. atd.) dovádějícíma v jednou báru na vzdálený planetě, na který útočí strašní Chubbchubbové. ()

solskjaer

Jeden z nejzábavnějších a nejpropracovanějších krátkých snímečků, které jsem kdy viděl.Hlavně tedy v zábavě najde v krátkých filmech jen těžko konkurenta. Jde o příběh jednoho nesmírně nešikovného ale dobrosrdečného stvoření, kterého nikdo nebere vážně až si najde kamarády, které by nikdo nečekal. Všežravíé chubbchubbáky, kteří jsou podobní CRITERS ale tísíckrát nebezpečnější, jejich nebezpečnost bych přirovnal k Leelině drobečkovi ze seriálu FUTURAMA. ()

Maynard.

Gaga. Tak začne to písničkou z Foresta, postupně se to přesune kolem Darth Vadera a mr. Yody, kteří si ve vesmírné putice dávají páku. Poté pár džouků s tříprsou barovou zpěvačkou jako v Total Recall. Následuje velice potěšující "smrt" Jar Jara na poušti, páč toho týpka skutečně nemám rád :o). No a nakonec planetku musí zachránit malí žlutí Critters... Co víc si v 5-ti minutách přát? :o) ()