Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Spicka. Umisteni v mistnim zebricku, zcela pravem. A Zijuatenejo rozhodne neni ctvrte nejvetsi mexicke mesto, jak se pise v zajimavostech. Byl jsem tam a je to pekna dira. Mozna je ctvrte v Guerreru. Zajímavost - tri zdejsi nejoblibenejsi filmy jsou z roku 1994

Zelenáč - Bod zlomu (2019) (epizoda)

Velká pohoda. Žádná velká akce. Tyhle díly mám nejradši. Hodnocení v rámi série.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Na to se neda koukat. Nebetycna hloupost. Kdby se to aspon nebralo tak vazne.

Maverick (1994)

Na Mavericka se vzdycky rad podívám znovu. Skvela zabava temer bez hluchych mist. Serie zabavnych prihod smerujicich k velkemu pokerovemu finale. Nadherne exteriery, specialne moje oblíbené Yosemity s kouzelnymi Mirror lakes. I Lake Powell mi bylo povedome. Jinak vzdalenost z Glacier pointu, kde strili Rus na Mela, dolu k jezerum je na par hodin pesky. Vertikalne ovsem jen asi 800 metru. Jodie i Mel si role uzivaji. Velke plus je neromanticka romanticka linka. Seznam lokaci:  Lake Powell and Warm Creek in Utah, Lee's Ferry and Marble Canyon in Arizona, Lone Pine, Manzanar, Big Pine, and Yosemite National Park in California, and Columbia River Gorge in Oregon.

Lítám v tom (2009)

Tak na 50%. O cem to vlastne bylo? Odnesl jsem si, ze nektere americke firmy neberou propousteni na lehkou vahu, radi byvalym zamestnacum, co delat. Mozna i kvuli zalobam. Docela nuda, feelgood se nekonal.

Zelenáč - Dopad (2019) (epizoda)

Nathan znatelne zhubnul behem cca deseti minut.

Zelenáč (2018) (seriál)

Bavi me to. Takova lepe natocena Policie v akci 😁. Vic se mi líbí ty obycejnejsi dily, prestrelky M16 versus pistolky neberu. Policajti jsou vesmes sympataci. Nejvic me mrzi, ze policajt Tim nezustal tim tvrdym hajzlem, jak vypadal na zacatku, ale vyklubal se z neho ten nejvetsi citlivka a mekota. Neni tam zadna diverze, zustali jen hodnoucky milackove.

Nula nula nula - Stesso sangue (2020) (epizoda)

Když vás nepozvou na párty. A nezlobte dědečka.Totální seriálový zážitek. Škoda, že nikoho nezajímá, protože není na Netflixu. Pro mě veliké překvapení, i když trochu zaostává za dokonalým Le Bureau des Legendes.