Stockholmský syndrom (2020) (TV film)

Technicky a herecky super, ale ty zlocinci jsou dost prehnany a tlaci se moc na pilu. Bohuzel z upoutavek se dalo odhalit, jak se to vyvine, tak me to překvapení na konci nepřekvapilo.

Princezna a půl království (2019) (TV film)

Jak mám rád filmy Karla Janáka, tak se mi tohle nelíbilo. Série skečů bez pořádné dějové linky. Charakterové veletoče, neherec Eben - tedy na mě jako neherec ve filmu působil. Odpolednímu Korunnímu princi se to nevyrovná a Andělu páně 2 už vůbec ne.

Mr. Robot - Východ (2019) (epizoda)

Heisenberg by měl upozornit na spoilery. Esmail skvěle pracuje s hudbou. Bez ní by vše bylo poloviční. A s obrazem to samé. Nikde jsem neviděl, takhle zabírat scény. K tomu super scénář a další mindfuck. Takže, kdo jsi Eliotte?

Mr. Robot - 410 Ukončeno (2019) (epizoda)

Bobby Canavalle!!! "Zabils ho sekerou." "Jo, to byla zabava" Jinak nuda. Doufam, ze jen vydechnuti pred velkym finale. I kdyz minuly dil uz to celkem ukoncil a netusim, co si pro nas Sam připravil na finale připravil.

Mr. Robot - 407 Vyžaduje se ověřování proxy (2019) (epizoda)

Muze obsahovat SPOILERY. Provedeni je naprostá spicka. Dokonala osudova hudba, ktera sama naznacuje, ze se dockame neceho velkeho a pomalu k tomu v teto dlouhe epizode smerujeme. Dlouhe zabery, dialogy jak od Tarantina. Jen mi od pulky bylo jasne, co se dozvime a jak to skonci. Doufal jsem, ze me Esmail prekvapi, protoze tohle bylo prvni, co mi proletlo hlavou, kdyz Eliotta Mr. Robot nemohl dal chranit. Bohuzel neprekvapil. A konec jsem cekal, jen jsem si puvodne myslel, ze prijde od nekoho jineho. Presto jsem byl celou dobu napjaty. A Rami je fakt skvely herec a Dominikanec za nim nijak nezaostava. Spolu s reziji a celkovemu pojeti epizody z toho dela vybornou zalezitost.

Jack Ryan - Náklad (2019) (epizoda)

Příjemná zmena oproti prvni rade. Neznama atraktivni Venezuela. Tedy atraktivni pouze na tv obrazovce. Osobne by me tam nikdo nedostal.

Spolujízda (2019)

Budget 16 mil USD. Mnohem lepsi hlaskujici Ind je v Master of none.

Warcraft: První střet (2016)

Koukat se na to da, ale zadny vrchol filmove zabavy to neni. Sroubovane dialogy, prilisna stylizace se dala diky dohledu Blizzardu cekat. Za me dve castingove chyby a to Dominik Cooper, ktery s parukou, korunou nebo helmou vypada smesne. To nedelali kamerové zlousky? Druhý je Ben Foster, na jehoz roli bych mi sedel starsi herec. Vlastne nemam rad Bena Fostera, ktery komercne pohrbi Zizku na zapadnim trhu.

The Mandalorian - Kapitola 4: Útočiště (2019) (epizoda)

Protekční spratek natočil jeden díl seriálu. Ten svět působí hrozně mrtvě a produkce mi připadá jak z jednoho japonského seriálu o samurajovi, co dávali v osmdesátkách. A baby Yoda se mi tak líbí.

Zamilovaný Shakespeare (1998)

Skvělá romantika, neustálý úsměv nebo slzy ve tváři. K tomu dvě zlatá jablíčka Gwyneth Paltrow. Jedna úžasná postava vedle druhé. Každá je zapamatovatelná a výrazná - žádné ploché typy. Navíc svižné tempo bez hlušiny. Nevím, proč mi tenhle film dvacet let unikal.