Sebevražedný oddíl (2016)

Uprimne jsem cekal neco mnohem zabavnejsiho. Tyhle skrz nazkrz temne vize o ovladnuti vseho sveta mi pripadaji smesne. Cely pribeh je jedna prima linka, kde se antihrdinum nepostavi do cesty nic, s cim by meli jakekoliv problemy. Vsichni jsou ultracool a hlaskujou jak desetilety skolaci, co se právě naucili par sprostych slov. Nikde zadny kontrast, zadny vyvoj postav. A Margot R a Will Smith, ktery me bavil nejvic, to nezachrani.

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Muj nejoblibenejsi dil z nove trilogie. K filmu mam tri vyhrady. Prkenny Christensen, Jar Jar a zbytecne popusna Lucasova rezie. Zachranuji to bradavky senatorky Amidaly.

Jack Ryan (2018) (seriál)

Skoda, ze ve druhe pulce serialu uz tak nejak dochazi dech. Prvni dva dily na pet hvezd, zbytek mezi tri a ctyri. Ryan prakticky neprošel zadnym vyvojem, zeny se tu chovaji podivne. Iritovala me neherajici Cornish. Hlavni padouch postradal charisma. Nejlepsi postava je Greer nebo Grier. Hudba od Djawadiho je jako vzdy skvela. V kazdem případě se tesim na druhou serii. Mazarini ma ve svem komentari pravdu s celkovym chovanim postav, neuveritelnym nacasovanim vseho na posledni chvili. To me sice taky vadi, ale ne zas tak moc, abych si serial jako celek neuzil.

Jack Ryan - Vlk (2018) (epizoda)

Celý seriál je špička. Takový Homeland na steroidech. Skvělé postavy - Ryan je geniální. Jen mi je hrozně protivná Abbie Cornish

Banda - Nevinní (2019) (epizoda)

H.J. Osment je herecky někde úplně jinde než zbytek.

Rodinu si nevybíráš (2011)

Film ma sice napaditou zapletku, ale pak je tam dost epizodek, ktere působí nucene a celkove to neni takovy zazitek, jak bych cekal. Vubec neni vyuzit kontrast mezi buranskym Clavierem a slusnymi Thajci. Clavier je takovy rezijni rutiner a u Rena mi prislo, ze ho to moc nebavilo. Parkrat jsem se od srdce zasmal, ale pokud mate ke koukani jiny film, kouknete se na nej. A to mam francouzke komedie a vubec celou francouzskou kinematografii velmi rad.

Svět je tvůj (2018)

Neni to zadnej top. Kdybych nevedel, ze to je komedie, tak bych to nepoznal. Cassel je dobrej, ruzne gangsterske figurky taky ujdou a pak je tam jeste mala tlusta holcicka.

Svědek obžaloby (1957)

Je to komedie, neni to komedie? Film je i po tak dlouhe dobe svezi, vtipny, inteligentni. Odlehcene dialogy, ustepacne poznamky. Je radost ro sledovat. A Marlene mela tedy charisma a ta jeji noha. Typoval bych ji o deset let min. Hlavne me prekvapilo, ze jsem vsechno odhalil minimalne pul hodinu před koncem. Nic jineho nedavalo smysl. Prekvapilo me, ze jsem na to prisel, protoze normalne jsem u detektivek uplne dutej. Mozna to bylo i kvuli tomu, ze me film tak zaujal, ze jsem nepolevil ve sledovani ani na minutku.

Durrellovi (2016) (seriál)

💓💓💓