Barry (2018) (seriál)

Dival jsem se na prvni dil, ale nedokoukal. To bylo tak pred pul rokem. Mezitim jsem shlednul tuny skecu SNL. Jestli to není ten chlapik z Barryho? No je a jeho humor je trochu jiny, ale docela me bavi. Tak jsem dal Barrymu sanci podruhe. A udelal jsem dobre, i kdyz se to vyvinulo trochu jinak nez jsem cekal. Barry vypada skoro jako Dexter, ale jeho uz zabijet nebavi. Jenze musi a k tomu se uci hrat.

Avengers: Endgame (2019)

Nudna první hodina. Pak se to sice rozjelo, ale infinity me bavilo mnohem vic. Brie Larsson je nadherna zena, ale na zaklade nekterych jejich prohlášení usuzuji, ze je vymleta. Top marvelovka je pro me stale zimni vojak a prvni avengers. Kupodivu me hodne bavil i black panter. V Endgame jsem si uzil i ty drobnorole hercu z predchozich marvelovek. Naoriklad jsem zahlédl Lokiho a skoro vykrikl radosti. Jenze..... Nebudu spoilovat.

Mezi náhrobními kameny (2014)

Prilis depresivni. Radeji bych nejakou akci. Navic i dost nechutne, prestoze je videt hodne malo. Zaverecna pulhodina nemela logiku.

Chuck (2007) (seriál)

Jagelkuv dabing mi to docela kazi. Jinak jsem se na to dival rad.

Na sever Aljašky (1960)

Nadpozemsky krasna Capuchine, na kterou jsem se nemohl vynadivat, smesny Wayne a slizky na pohled pachnouci Granger.

Živí mrtví - Město žen (2016) (epizoda)

Tara se od minule sezony pekne vyprasila. Zdlouhave s nudnymi postavami. Vzdycky me pobavi ta americká posedlost mireni na sebe zbranemi.

Mentalista (2008) (seriál)

Mentalista me hodne bavi. Libi se mi ta svoboda Thomase Jana. Je to rebel. Ostatni postavy jsou dostatecne zajimave abych je chtel sledovat. Jediny, kdo me tam nebavi a ci osud je mi ukradeny je agentka Lisabonova. Kvuli ni 70%

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Zadne drama se nekoná. Zadny pribeh. Tak trochu jako epizody z muzu v cernem. Kupodivu mi prisel Redmayne v pohode, ale jinak zklamani.