Nákaza (2011)

Možná to bylo do jisté míry věrné ztvárnění postupu nákazy, ale z pohledu mě diváka to byla docela nuda.

Zrození Planety opic (2011)

Po technické stránce je to fakt dobrý film, animace výborná, ale jinak mě tam mrzelo dost logických kopanců. Myslim že v reálu bychom opičákum pořádně nakopali pr..le a nebyli tak neschopní jak bylo prezentováno. ;-)

Alfa a Omega (2010)

Nic moc animace a děj je taky takový prostoduchý a postrádá to více humoru na rozdíl od jiných animáků.

Kamarád taky rád (2011)

TImberlake je ubohej a Mila Kunis je sice kočka, ale hraje pořád stejnej výraz. Dost mě taky mrzelo, že nám nic moc ze svého těla neukázala. To je jako bych se díval na film o slonech a za celou dobu by neukázali záběr na chobot. ;-) No a konec filmu (resp poslední třetina) je tak trapný že si moc trapnějších konců nepamatuju.

Muži v naději (2011)

Tenhle film mě fakt pobavil, celou dobu jsem se uchechtával výkonům Polívky a Macháčka. Stašová hrála taky výborně a na Hřebíčkovou s Kerekes se zase dobře koukalo. ;-) Oproti nic moc ženám v pokušení se JIrka Vejdělek polepšil a natočil o poznání lepší kus.

Stan Helsing (2009)

Celkem správná úchylárna, ale mohli zajít ještě víc do extrémů.

Sammyho dobrodružství 3D (2010)

Po grafické stránce velmi dobře odvedená práce, příběh lehce pokulhával, nakonec z toho byl standardní tuctový animák.

Spirit (2008)

Vizuálně je to super film, ale děj je takový nemastný neslaný a spíše nudí.

Krev na křídlech (2010)

Nebýt tam M. Rourka a hlavně okřídlené Megan tak je to nestravitelné, ale takhle to ještě šlo. Škoda že se víc neodhalila, klidně i bez křídel. ;-)

Neznámý (2011)

Nebýt tolika logických nesmyslů, tak to není zas tak špatný film.