Hra o trůny (2011) (seriál)

Fantasy Dallas, kdy s otevřenou hubou sedíte a čumíte, kam až dokážou Martin a scénáristi ještě zajít. Je to fantasy, takže je možný všechno. Postavy melou sračky, děj se neposouvá. Velkovýpravný blábol.

Pod rouškou noci (2016)

Ještě na konci mohli přiletět mimozemšťani a bylo by tam uplně všechno.

Vetřelci (1986)

Ten film má všechno! Akční nářez střídá horor, proloženej rodinnym filmem o hledání ztracené dcery, v kombinaci thrileru, kdy se zlej Burke snaží dostat na tajňačku emzáka zpět. Pro feminitsky je tu Vasquezová, je fakt dobrá! A pro zasmání hláška, že tam schůzujou. Přes dvě hodiny to neuvěřitelně šlape a ke konci to přímo letí. Vůbec tomu nemam co vytknout a můžu na to čumět donekonečna!

Armáda jednoho (2016)

Film je jedním velkým otazníkem. Že Cage hledá totální dno, se ví už dlouho a tady se zase o kousek posunul. Kam ještě může zajít? Co si v reále sliboval ten blbec Gary, ví jen Bůh - on sám to nevěděl. A co jsem si od toho sliboval já? Asi že to vydržim. Vydržel jsem, ale bylo to jen tak tak.

22 Jump Street (2014)

Nejvíc! Příšerně ujetý, ale poměrně chytrym způsobem. Trefný fórky do popkultury a partnerskýho vztahu, který jsou sem tam vyhrocený do šílený trapnosti. Střihově je to serie gagů a herectví obou (naprosto vážné tváře) to jen podtrhuje. Naprosto beru, že to třeba někdo nebere, protože se nejedná o žádný šílený umění, ale za mě pecička, páč komedie má bavit a tahle mě bavila!

Creed (2015)

Takovej pěknej rodinnej film, o rodině, kde vlastně neni nikdo s nikym příbuznej.

Kontraband (2012)

Spíš jen dva a půl hvězdy. Ale na dvě zas ne. Mě prostě tyhle absurdní happy-endy neberou.

Jurský svět (2015)

Změnila se cílová skupina, takže za tři pro děti.