Los ojos de Julia (2010)

Celou dobu 4, ale za ten konec nakonec 3. Takže celkový dojem 70%

Moebius (2013)

Parádní jihokorejská taškařice pro celou rodinu, plná neotřepaných gagů a srdečného humoru. Někomu může přijít výsledek poměrně bezpohlavní, ale mě tento ptačí úlet potěšil na tři hvězdy! Právě tři, za každé ptáčátko, které opustilo hnízdo! Moc rád bych viděl český remake s Macháčkem, Vilhelmovou a Kotkem. A do role prodavačky nejlíp Ewu Farnou.

Nezvratný osud 5 (2011) odpad!

Nemůžu si pomoc, ale když jsem se na ten film zkoušel koukat po třetí a pak ho stejně radši vypnul a šel koukat z okna, tak tomu zkrátka jiné hodnocení dát nemůžu. Žádný nápad a debilní dialogy. Úroveň porna, kdy jsem skoro hodinu čekal na akci, která nepřicházela...

Godzilla (2014)

Skoro se to nedalo vydržet...

Pád Bílého domu (2013)

Velkorozpočtový Uwe Boll. A ta jedna hvězda je jen za nekorektní kosení lidí ve velkém.

Submarino (2010)

A když by jste se mě zeptali proč takové hodnocení, tak zkrátka proto, že mám takové filmy rád. Silný snímek.

Fight For Your Right Revisited (2011)

Důstojný finish MCA. Absurdní humor, který byl pro Beastie Boys typický. Závěr, kdy tam celá kapelní trojka naběhne a nažene chčijící amatéry do antonu jasně naznačuje, že BB byli a jsou jediný jasný originál.

Sejmi eso (2006)

Já si prostě nemůžu pomoc, mě se ten film líbí. Velký hvězdy malých rolí. Naprostá jednoduchost a čistá řežba. Mnoho vtipných momentů, jednoduchý konec. Co ale oceňuji nejvíc je, že se děj s nikým nemaže. Víceméně zde není hlavní hrdina a celý film jen čekáme kdo z koho :-)

Death Race 2000 (1975)

Když chcete aby vaše kára jela rychleji, trochu zrychlete film! Cucáci a mrzáci jsou za nejvíc bodů! Drsný hlášky, pěkný kozy a vrcholná šílenost roku pětasedmdesát!!!