Letka Bouřliváků (2004)

Spousta triků ještě dobrý film neudělají. Pokud ale je vám mí'n než deset let, klidně jednu či dvě hvězdy si přičtěte. Škoda, mohl to být rodinný sci-fi spektákl. Výsledkem je mišmaš.

88 minut (2007)

Bohužel ani Pacino nezachrání tento "áčkový" thriller s "béčkovým" scénářem. Časová tíseň, ve které se hlavní hrdina - arogantní psychiatr, jehož jednou z náplní práce je studovat obžalované jedince a následně před soudem vypovídat na základě svého studia "objektu" o vině či nevině, nepůsobí zrovna věrohodně a tak po dobře zahájeném úvodu se budete (možná) divit, co na "nebohého" hrdinu si scénaristé vymysleli. Škoda, nebýt nelogičností v přejezdech z jedné částí velkoměsta do druhé, byl by film možná o třídu lepší. Takhle zbyl "jen" film na jedno skouknutí a to je sakra škoda s takovým potencionálem, jakým bezesporu stále Al Pacino je.

Esmeralda (1997) (seriál) odpad!

Vrchol nejenom pro babky z vesnice ale i pro slečny a dámy nebo i pány ? Prostě blábol pro všechny vysíláný v tuzemsku "televizí z nejmilovanějších" koláče pochybného vkusu si ukrajující!!!

Post Coitum (2004)

Tento film je jako bonboniera v luxusním obalu, kdy po rozbalení zjistíte, že bonbony nejsou tím, za co je balení nabízí. A tak konzumentovi lačnému luxusu zbyde jenom spousta zbytečného papíru z cukrlátek a pachuť v ústech.

Snowboardista (2003)

Někdo ujíždí na snowboardu, někdo na lyžích a někdo třeba na trávě...Nevím, na čem ujížděli tvůrci tohoto filmu. Výsledek špatný. Jakoby vás prknem jeden praštil po hlavě.

Šílený rande (2003)

Pro někoho vrchol zábavy, pro jiného vrchol utrpení...(Ne)romantická komedie přeplácaná gagy k posrání. Bohužel.

Svět podle Lelanda (2003)

Film s jako snad vždy skvělým Ryanem Goslingem, který klade spousty otázek avšak odpovědět si na ně musí každý sám...Film pro všechny, kteří ještě nezapoměli přemýšlet.

Vůně cibule (1975)

Nemám rád vůni cibule, ale k filmu se smradem této zeleniny v názvu se rád vrátím. Naivní až stupidní, ale ve výsledku nadmíru zábavný film.

Bolero (2004)

Bohužel forma válcuje obsah. Vizuálně nápadité a zajímavé záběry nezakryjí nedostatky scénáře. Situace, které by měly být brané vážně působí nechtěně komicky. Z obsazení zaujme mladý Kraus, který v roli synka zbohatlíka je uvěřitelný dále Martin Stropnický a Anna Polívková. Mohla to být slušná psychologická kriminálka, ale bohužel na mě film působí jako nablýskané ferrari, kterého se nemohu dotknout natož ho mít...Škoda.

Bolero (1984)

Měl to být nejžhavější erotický film století. Mladá nevinná Lida MacGillivery objevuje svoji sexuální touhu ba přímo chtíč ve dvacátých letech minulého století. Na cestě rozkoše a hledání dokonalého milovníka se setkává s arabským šejkem či žhavým španělským toreadorem...Já jenom dodávám, že se jedná o exhibici manželů Derekových, kdy režisér John divákovi vystavuje nahou Bo snad ve všech polohách a která však bohužel pokaždé hledí do kamery svým nezúčastněným pohledem utahané hokynářky a že celkový výsledek je bohužel dost tristní. Holt každý o "nejžhavějším erotickém filmu" má jinou představu.