Tři veteráni (1983)

Sic je to velká klasika plná vtipných hlášek a hezkých písniček, mně tahle 'pohádka' nějak nikdy nepřirostla k srdci.

S čerty nejsou žerty (1984)

Jediné, co mi na té pohádce vždycky vadilo, byla podivná princezna Adélka...:-) Ale jinak skvělá pohádka, jedna z těch nejlepších;-)

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Byly by to tři, ale nikdy jim neodpustím přesun pyramid z Gízy někam na Sinaj (o ničení egyptských památek ani nemluvě:-))! A Megan měla s plastikama seknout už tady (občas je ta její vycpaná pusa přes celý záběr:-)).

Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Oh my! Holy mother******:D Hodnotím až po zhlédnutí třetího dílu, ve kterém mě tvůrci nepřestávali překvapovat. Doufám, že to takhle bude pokračovat.

Vřískot 4 (2011)

Nejvíc mi vadila po plastice nafouknutá tlama Courtney Cox.:-))

Celestinské proroctví (2006)

Žluté autobusy mi připravily překvapení. V nějakých šestnácti jsem totiž Celestinské proroctví četla a strašně se mi to líbilo (druhé dva díly už nebyly tak fajn). Dnes jsem nasedla do autobusu a co nevidím? Celestinské proroctví v nabídce filmů. Sic jsem měla pochybnosti, protože jsem věděla, že zfilmování knížky nemohlo být lehkým úkolem, pustila jsem si to. A měla jsem si raděj dát něco jiného. Vůbec, ale vůbec se nedokázali vžít do Redfieldovy předlohy a strašně mě tím zklamali. Herci byli strašní (připadalo mi, že jsou schválně vybráni takoví, kteří jsou neskutečně podobní (fyzicky, ne talentem:-)) slavným hercům, ovšem vůbec neumí hrát. Z příběhu se stala fraška a tři čtvrtiny vůbec nebyly řečeny. Vhledy byly odfláknuté, každý přibližně dvěma minutami, a všechno se točilo jen kolem akce v džungli, ale ani tam to nedopadlo dobře. Prostě fraška. Hvězdička je za knižní předlohu.:-)

Červená Karkulka (2011)

dva a půl... ani nevím, co k tomu napsat... bylo to takové podivně rozplizlé:-)

Hlavně nezávazně (2011)

Maximálně dva a půl. Je to průměrná romanťárna, která je příliš protahovaná.