• Krátkometrážní

My rádi jíme (1999) (pořad) odpad!

Může se někdo divit tomu, že v pořadu s takovýmhle názvem vystupuje Petr Novotný?

Dobroty (2001) (pořad) odpad!

Pokud necháte uvádět pořad o vaření upoceného tlustého moderátora, který by sám potřeboval zhubnout jako sůl, svědčí to o silné úrovni pořadu. Ehm... cítíte tu ironii v mém komentáři?

Zlatá mříž (1999) (pořad) odpad!

Typická adamecká žumpa.

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Před listopadem osmdesát devět jsme mohli denně zvědět, co se zase naší socialistické vlasti povedlo. Po listopadu osmdesát devět můžeme na Nově denně zvědět, co všechno se zase v naší svobodné zemi posralo. Reportáž o důkazu toho, že se voda při 0°C mění na led, a reportáž o kořenovém vězni ve stylu 127 hodin mě naprosto položila.

Kotel (1998) (pořad) odpad!

Při pohledu na rádobydrsnou Jílkovou se mi už jako malému harantovi vždycky zvedal žaludek. To, jak sekýrovala hosty, snažila se být důležitá a záměrně zvyšovala hlas, bylo vyloženě odpudivé. Vždycky jsem urychleně přepínal na jiný program.

Příběhy včelích medvídků (1984) (seriál)

Večerníčky jsem jako malej špunt miloval, ale Broučkům a Včelí medvídkům jsem nějak nikdy nepřišel na chuť. Asi kvůli těm loutkám, připadaly mi tehdá takové hrozně... no, jak to říct, děsivé?

Autosalon (2005) (pořad)

Čistě věc zájmu. Moderátorská dvojice průměrná, takže pokud vás zajímají auta... dejte o bod více.

Volejte Novu (2003) (pořad) odpad!

Cinky-linky-ostružinky, zavolejte na Novu. Ona vám dá morké žínky, ať vytřete podlahu. Protože plýtvat kreditem/paušálem za tohle... to už radši pošlu děckám do Afriky nějakou sponzorskou SMS nebo děckám z našeho městečka kůpim kolotoč.

Sauna (1999) (pořad) odpad!

Těžká nuda, nezajímaví moderátoři a už samotná úroveň talk-show míří do čvachtavých sraček.

Dům snů (2009) (pořad) odpad!

Nova dostala na hubu s Big Brotherem, třetí řada Superstar u ní neměla valný úspěch, Milionový pár byl zrušen... a tak Nova vyrukovala s dalším sračkoidním pořadem, který bude naše chudinky očíčka mučit přes dlouhé podzimní večery. Jaký je teda proti tomu lék? Řešení je víc než jasné: nesledovat, vyhýbat se tomu za každou cenu!