Wrecked (2010)

Meresjev z roku 2011.

Apartmá v Kalifornii (1978)

Neskutočne mi tam vadili tí pošahanci, čo stále padali, búrali, bili sa a otravovali, keď boli na scéne. Bola by to skvélá dráma.

Láska a jiné závislosti (2010)

Pohodová romantika s nesympatickým tlstým hovädom v roli brata, ktorý tam bol úplne zbytočný. Chuj jeden neomalený.

Kočky (1964)

Jane Fonda je tu skutočne krásna, až k zožraniu.

Rare Exports (2010)

Malý Pietari bol tak otravný, že by som mu treskol 100 kilovým kladivom po prašine. A nepomohla by mu ani tá Jofa, čo stále nosil na kotrbe.

Gutterballs (2008) odpad!

Odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad !!!!!!!!!!!!

Welcome (2009)

Nechcem byť šťúral, ale na tomto filme mi neskutočne vadilo to, že príde vychudnutý , vyhladovaný Iráčan za trénerom plávania a chce aby ho naučil plávať. Za nejaký mesiac-dva, nový Venclovský pláva 43km do Anglicka. A skoro sa mu to podarí. Tak teda neviem, či ostatným táto do neba volajúca debilita nevadí, ale mne áno. A veľmi. To, že na to treba niekoľko ročný tréning, alebo prísun potravin každú polhodinu počas plávania, že to trvá nejakych 8-20hodin (podľa počasia, prúdov...), akosi každý ignoruje a pritom je to vlastne základnym kameňom celého filmu. Ťažký život utečenca, je jedna vec a nemožné je druhá vec. A tomuto subtílnemu chlapčekovi by nepomohol ani Aladinov lietajúci koberec.

Cizinec (2010)

Kto videl francúzsku verziu Anthony Zimmer, tak sa neubráni tomu, aby neporovnával. Mne sa napríklad viac lúbila Sophie Marceau ako Angelina Jolie, ktorá vyzerala ako zmaľovaná porcelánova Barbie. Johnny Depp ten bol ako obžratý Che Guevara na dovolenke. Obidve verzie mali čosi do seba ale aj do mínusu. Takže nerozhodne 3:3.