Helicops (1998) (seriál)

Německý sen, vlastnit ,,super helikoptéru". Proč jim to brát?!

Esmeralda (1997) (seriál)

Já si nemohu pomoci, ale tato telenovela jak tady bylo už jednou zmíněno je ,,vlajkovou lodí" telenovel. O slepé dívce, jenž si prožívá nesčetná dobrodružství (trápení, lásku, operace).

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Fenomenální seriál, jenž mě nadchnul už od prvního dílu. Je to jeden zmála seriálů, které člověka, jež má rád sci-fi nenechají chladným. To dokazuje i to, že tento seriál má po celém Světě mnoho fanoušků. Ano i já se mezi ně řadím. Dále bych rád zmínil hvězdné obsazení. Tak například: plukovník O¨niell v podání slavného herce Richarda Deana Andersona, který vždy srší ostrovtipem. Sympatická, krásná a za to krutě chytrá Samantha Carterová v podání Amandy Tapping. Dále pak to je i člověk podle kterého dříve sloužily pyramidy jako přistávací plochy pro mimozemské lodě, ano je řeč o Denielu Jacksonovi, antropologovi, jenž se raději přátelil s knihou než se zbraní. A v neposlední řadě Teal'c v podání Christophera Judgeho, chlapík jenž hýřil vtipem, kterému se smál jednině on sám. takhle bych mohl pokračovat nadále, poněvadž jsou zde i jiné osoby, ale je tu ještě jedna, která stojí za připomenutía a to generál Geroge Hammond v podání Don S. Davis, jemuž patří velké dík!