Česká 30 (2012) (pořad)

Tak po prvním díle super ... další téma bude taky zajímavý. Těšim se PS. Opět něchápu hodnocení některých uživatelů csfd, kteří automaticky dávají odpady. Vzkaz pro ně?: BĚŽTĚ DO PRD*LE!!!

Ro(c)k podvraťáků (2006)

No u některých hlášek jsme ze spolužákama sr*li smíchy... dodnes si je pamatuju. Stálo to za to. 80%

Zelené peklo (2003)

Kdyby film skončil tak o 15 minut ... jak se říká, méně je někdy více. Ten konec až moc zamotanej, přehnanej a překombinovanej bohužel. Ale celkově to bylo dobré. 50%

Mrtvý sníh (2009)

Za hlášky nadržence Roye a směšnou mr**čku na hajzlu, jinak to nestálo za nic

Prci, prci, prcičky (1999)

Zdejší rádoby odborníci mi můžou políbit ctěné pozadí ... tohle je legenda! Klasika nad klasiku v tomhle žánru! Jasných 5*

Poslední skaut (1991)

"Joe ty seš ten nejdebilnější chlap na světě. Chceš zachránit chlapa, co ti zničil kariéru abys pomstil chlapa, co ti šoustal manželku!" Skvělej film s neuvěřitelnýma hláškama a výbornou akcí. Viděl jsem to několikrát, pokaždé s dabingem, který je skvělý, ale plánuju i originál s tit. Bruce Willis fakt neuvěřitelně perlil! 95% ... usměj se čuráku! ---"CHTĚL BYCH TĚ NĚKDY SLYŠET ŘVÁT BOLESTÍ!" - "TAK NECH ZAHRÁT RAP"! #LEGENDARY

Pahorek (1965)

Neuvěřetelně mě rozesmál ten černoch na konci. To jako fakt moc :D Ale bohužel mě to občas nudilo. 70%

Kdo přežije - Mikronésie (2008) (série)

Slepičí spolek posral celej Survivor pro mě! Od té doby, co začali úřadovat a vyhodili Ozzyho (James byl jen otázka času) mě to přestalo zajímat. A vítězka Parvatti by ošoustala 100 stromů, 100 bezďáků a 100 Chetů jen aby vyhrala milion dolarů. Oblíbenci: James, Ozzy, YauMan, Joel | Nesnášim: !!!! Cirie !!!!, Parvatti a vlastně celej slepičí spolek... prostě tuhle serii u mě zabili :/ 50% za začátek