Áno, šéfe! (2011) (pořad)

Bez Zdeňka Pohlreicha to nefunguje... špatné, špatné, špatné... 15%

Příběh z Bronxu (1993)

Na to, že tento film měl 2 hodiny a já na to koukal v noci, to uteklo neuvěřitelně rychle a já ani nezaklimbal ke spánku, což je u mě co říct. Moc akce tam nebylo, ale za to příběh byl skvělý a výkony ještě lepší. Absolutně mě dostali všichni tři hlavní herci (DeNiro, Palminteri(ten hlavně) a Brancato). Filmy s touto tématikou mě poslední dobou začali bavit, takže pro mě jasných 5* /88%/

Kdo přežije - Fidži (2007) (série)

DREAMZ NEJVĚTŠÍ ZMRD A ČUR*K !!! YAOMAN jeden z nejlepší hráčů vůbec!!! 90% Týhle sérii, nechápu zdejší hodnocení... zase ovečky cóóó?! BééééBééééBééé

Sexy party 3: Prvák (2009)

Tohle je pravej fekal humor ... ten dabing byl opravdu příšernej ... hlavního hrdinu daboval kokot na cracku

Zack a Miri točí porno (2008)

opět nechápu uživatele csfd.. většině podobně trapných filmů, které tu jsou, dáváte odpady nebo 1*, a týhle krávovině dávate hodnocení, že má 70%? Co to má ku*va znamenat? Neřikam, nebylo to špatný, ale mě to vůbec nepřitáhlo, nebavilo, ikdyž pár vtipných momentů tam bylo. 30%

Warrior (2011)

...Film roku 2011... 140 minut uteklo neuvěřitelně rychle. Nick Nolte předvedl neuvěřitelný výkon a oba filmový bratři "jakbysmet"! Příběh samozřejmě není extra složitý, ale dokáže přitáhnout. Navíc, na tak lehký příběh, je to dosti emocionálně nabité. Jedno z nejlepších sportovních dramat všech dob! / it's ok .. it's ok tommy .. i love you /

Cigán (2011) odpad!

*** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** ___ tolik sprostejch slov by asi obsahoval komentář ___ /cenzura/

Útěk ze Sibiře (2010)

Nedokázalo mě to připoutat k obrazovkám tak, jak to od takových filmů očekávám. Občas zbytečně rychlé /támhle je indie/střih/jsme v Indii/ atd. atd. Někdy zase docela zdlouhavé. Bohužel, myslel jsem, že takový film má ode mě jasných 5* a ze začátku to i tak vypadalo, ale po celkovém vyhodnocení je to 3-4* ___ zvolil jsem tu lepší variantu, za dobré herecké obsazení. A co mě opravdu naštvalo, o Československu se tam ani nezmínili (jen v závěru o Praze), ale to je hodně málo pro mě!

Aftermath (1994)

Buď odpad nebo 5* ... ale já volím zlatou střední cestu __ pozn. je to až moc romantický na mě ___