Senna (2010)

Nejsem velký fanda F1, ale Senna byl jedním z nejlepších dokumentů co jsem viděl. Neuvěřitelně emotivní... 90%

Rec 2 (2009)

Tohle mělo vystrašit? Jsem asi odolnej vůči tomuhle stylu hororů ale koukal jsem na to v noci a nepatrně jsem se bál jen jednou. Nakonec jsem usnul 10 minut před koncem což taky nečemu nasvědčuje - 1*

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Tahle soutěž mě baví ... ale nejlepší je, když se občas s tátou sejdeme a zasoutěžíme si :)

Bruce, Šaolin a kung-fu (1977)

Našel jsem to u strýce ve skříni mezi VHS kazetami a jsem za to rád. Skvělě mě tento film bavil.

Maratónec (1976)

Je to bezpečné? Ne?! ANO?! AUUUUUUUUUUUUU

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975)

Neuvěřitelná prasárna. Ale ty herecký výkony mi přišli geniální. Dám tomu přesně 50% - 3*. Ale opravdu nevím, jak to mam hodnotit!

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (2009)

Jednoznačně nejhorší ze všech. Dal bych tomu jen jednu hvězdu, ale mám celkově rád prcičky, takže jednu přidám. Škoda. Na další díly už se snad ani radši koukat nebudu!

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005)

Sice s 1.2.3. dílem se to srovnávat nedá, ale mě to i přesto bavilo dost na to, aby si to zasloužilo pět hvězdiček. Ale slabších ...

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Tak 3. díl mě dostal úplně stejně jako předchozí dva! Neuvěřitelně jsem se bavil! Tohle uvidim ještě hodněkrát! 90%

Muž, jehož paže explodovaly (2005) (TV film)

Valentino je debil ... ale je zajímavý vidět takovýho debila. Kéž by mu ty bicáky explodovaly!