Discopříběh (1987)

Skvělej film a úžasnej soundtrack. Česká klasika! 90%

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Ze začátku mě Z. Pohlreich nehorázně rozčiloval a nesnášel jsem ho. Stačilo mi když jsem ho viděl jen v ukázkách. Ale když jsem jednou neměl co dělat a nic nedávali tak jsem se rozhodl chvili "pokochat". A ejhle, začalo se mi to docela líbit. Dokoukal jsem díl a docela jsem byl zvědavý na další. Postupně se mi to začalo docela líbit, ale ještě to nebylo nic moc, ale když přicházeli další a další hlášky šéfa, který mě nehorázně rozsekávaly tak jsem tomuto pořadu přišel na chuť. 85%

Nikdy to nevzdávej 2: The Beatdown (2011)

Bylo to lepší než jednička? NE! Bylo tam více akce? Rozhodně! Ikdyž tam byli dobré souboje, skuteční bojovníci MMA, tak se to prostě jedničce nevyrovnalo. 1čka pro mě měla lepší příběh, lepší milostnou zápletku, lepší hlavní postavy (kladas/záporák). Tady bylo všechno strašně rychlý. Z utlačovanýho prodavače Justina se za chvíli stane fighter, kterej rozmlátí tři borce najednou jako nic? MJW se snažil vypadat tvrdě. docela se mu to i podařilo (ty naušnice byly "COOL") a mě osobně se v NBD2 libil o dost více než např. v BloodNBone. Ale i přes tohle všechno tomu dávám 5*, protože je to jeden z mála filmů o MMA, které za něco stojí! 80%

I Love You Phillip Morris (2009)

Nemam rád filmy o buznách; nemam rád buzny; nerad se koukam, jak se buzny oblizujou. Bohužel. Jinak by to bylo o dost lepší. 40%

Reggae - Kořeny (2009) (TV film)

Reggae se mi moc nelíbí a nikdy bych na tenhle dokument nekoukal, ale nějak jsem neměl náladu na žádnej film a spát se mi ještě nechtělo, tak jsem to zkusil. Zkouknul jsem něco přes hodinu a potom jsem to vypl. Nebylo to tak špatné, ale můj šálek čaje to není.

Vzepřít se obrům (2006)

Tento film hraje až příliš na emoce. Ale mě se to líbilo. Hlavně ta motivačka s tím, jak přelézal to hřiště poslepu! Přitom mi ukápla slza