Beatdown (2010)

Tento film mohl být lepší než horší průměr. Je tu moc efektů, moc střihů, moc lítající kamery, moc okatých záběrů, nic moc hlavní postava klaďase (záporák Eric Balfour mi sedl). Navíc další věc, co mě opravdu štve je ta, že po bitce, kdy oba měli při souboji rozmlácený obličej, za pár hodin na obličeji neměli ani známku. To je taková lenost nebo nedostatek financí alespoň pro jednoho maskéra? To je přeci základ. Naopak hudba byla vybrána výborně. Chtěl jsem dát 2* ale za tu hudbu a tu kočandu dám * navíc. Takže pro mě rovných 50%.

Wipeout - Souboj národů (2011) (pořad) odpad!

Proč Česko-Slovensko?! Dopr... proč se furt musíme spojovat?! Už jsme jen ČESKO a jen SLOVENSKO!! Navíc, ty výkony jsou fakt otřesný. Nevim proč tam lezou. V každým díle jsme absolutně poslední. Na originální wipeout a hlášky originálních komentátorů to opravdu nemá ... 8% ala ODPAD!

Malá Velká Británie (2003) (seriál)

Jsem dutej? Nechápu ten humor? Asi ano... Pro mě je to trapné; až neúnosně trapné! Opět mě udivuje zdejší hodnocení! Pro mě ubohých 10%.

Inkognito (1995)

Ten poslední záběr to dorazil ... neuvěřitelně zahráno! Film to byl předvídatelný, ale to mě vůbec nevadilo. I.D. si zaslouží současné hodnocení, které tu má (86%) .. pro mě 90%

Rio Bravo (1959)

John Wayne me neoslovil. Nemyslim jen v této roli, ale celkově. Pro mě bude navždy westernový král Clint Eastwood.

Příběh gangstera: Nástup k moci (2007)

Mám rád životopisné filmy. Navíc tohle je výborný kousek, který se hned po shlédnutí řadí mezi mé velice oblíbené filmy. Docela brutální scény i na mě. Navíc Ricci Harnett to zahral nepředstavitelně! Neuvěřitelné, jak jsem mu to věřil. Jasných 5* a 92%! --- "Paranoia is what keeps me alive. I'm taking no chances. Every room in my house is armed. You break in and I'll bathe in your fucking blood. And if one day my time is up. Let me say to you: I'm just gonna sit and beg for my life... well, then you're some sort of cunt."

Oprah show (1986) (pořad)

Oprah Winfrey je mi tak nesympatická, že jsem ani jiné hodnocení nemohl dát.

Pátá rychlost (2002) (seriál)

Srovnávat s TG snad nemá ani smysl. 5th Gear mě vůbec nezaujal. 20%

Démoni hrůzy (Kanibalové, upíři a satanisti) (2008) (seriál)

Vydržím hodně. Ale u některých komentářů, u kterých naneštěstí vím, že to není vymyšlené, se mi opravdo občas udělalo zle. Kde se to v těch lidech bere? Hrůůůůůůza!!! Celkové dokument výborný! 95%