Mafiáni (1990)

Bez debat 5* ... mam hrozně rád filmy, kde hlavní postava vypráví svůj příběh po celý film. TOP film! 95%

Tělo jako zbraň (2007) (pořad)

Skvělej pořád. Jasona mam rád, ale Bill je typickej americkej xicht a nesympatickej blb

Dexter (2006) (seriál)

=Dexter je fakt skvěle zahranej a je to postava, kterou jsem si hodně oblíbil; otec Dextera nemohl být lepší; Vince Masuka je pořádnej jezdec a perverzák, na kterýho jen tak nezapomenu /smích hhhhh/; poručík LaGueartová je pěkná krá*a; Angel je super typoš; Deb vypadá skoro jako dcera Bolka Polivky v některých záberech; Quinn je sympaták; Trinity Killer si zasloužil ocenění, protože to hrál bravurně= Bohužel, Dexter je nejlepší na první zkouknutí /jako např. Prison Break/, ale i tak jsem se neuvěřitelně bavil a vybudoval si na něm závislost. Každou řadu jsem zkouknul za 2-3dny pokud byl čas. Do 5 série jsem na to koukal česky a hlas Dextera mě fakt hodně bavil... poté jsem přešel na originál, protože jsem předběhl TV COOL a první díl v angličtině co jsem viděl byl pro mě hrozný. Ale zvyknul jsem si a už mi to nepřijde. Takže dabing je taky vyvedený. Celkově seriál na 95%. Bravo!

Hustej nářez (2009) (pořad) odpad!

Hroznej pořad a ještě horší "moderátoři" .. jestli se jim tak dá řikat

50/50 (2011)

Velice povodenej, emocionálně nabitej kousek! Vážný téma alespoň trochu humornou cestou. Byl jsem dojat - 5*

Ženy na cestách (2010) (pořad) odpad!

Nejhorší co na Tv Prima vzniklo .. takovou sra*ku jsem nečekal

Country Club: První směna (2009)

No musim říct, že Vojta Kotek zazářil ... takovej výkon bych od něj nečekal .. fakt super :D

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Občas jsem se zasmál, ale to je asi tak všechno. Bohužel, už mi není 14 let, kde bych se u takovýho filmu potrhlal smíchy...

Boxer (2009)

Miluju box, miluju filmy o boxu, ale tohle byla tragédie. Už nikdy víc! 1* za téma a docela dobré herecké výkony.

Zrozen k boji (2004)

Kaskadérský kousky fakt skvělý /hlavně na začátku/ ... jinak těžkej přůměr, kterej mě přestává bavit, ale i tak 75%