Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Když mi bylo tak 6-8 let tak se mi to líbilo. Roboti, záporáci a víc si nepamatuji. 40% za nostalgii.

Dempsey a Makepeaceová (1985) (seriál)

Vtipem sršící Dempsey a sličná Makepeace (vystihujici jmeno). Žádné přehánění, prostě stará dobrá klasika. 80%

RRRrrrr !!! (2004)

Komu tahle snůška hlášek, z nichž některé jsou již legendární, nelibí je prostě suchar. Kolik to dělá?-Půl selete-Sakra nemám u sebe ani sele

Alf (1986) (seriál)

Kultovní seriál, který dokáže skvěle bavit i dnes.

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Jeden z mála sitcomů který mě dokáže vždycky rozesmát. Sice sestupná tendece je silná, ale u čeho co existuje 11 let není?

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Až tady jsem pochopil v čem je kouzlo Underworldu- v Kate Beckinsale. Bez ní byl film jen velká tmavá nuda. Rozhodně nejslabší (prozatím) díl celé série.

Underworld: Evolution (2006)

Underworld na vrcholu. Úvodní scéna ze středoku s rezervou strčí celý třetí díl do kapsy.Oproti jedničce má Kate ještě těsnější latexový obleček, všude je plno krve a akce. A hlavně to má celé spád. Zkrátka pokud máte rádi fantasy s prvky hororu, tento film prostě MUSÍTE vidět.

Underworld (2003)

Začátek mě upřímně dostal. I scény z upírského sídla plného upírské smetánky se mi navždy zaryly do paměti. Konec mě uchvátil také. Ale co se dělo mezitím? Minuty a minuty prázdných dialogů. Autoři se pokusili diváka plně zatáhnout do děje pomocí ohromujícího množství informací o historii. Můžu říct že se to povedlo u mě, a možná i u několika dalších fantasy maniaků. Ale pro normálního člověka, který se chce u filmu bavit to musí být neuvěřitelná nuda. 3*