Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Jediné, co bych tomuto snímku vytkl je, že Jet a Michelle nedostali více prostoru pro bitky. Jinak tady není moc co řešit. Vizuální nádhera. 16.09.2008

Hannibal - Zrození (2007)

Jednoznačně nejslabší z dílů o panu doktorovi. Málo napínavosti, vzrušení a zbytečně dlouhá stopáž. 04.08.2008

Legenda o opilém Mistrovi (1994)

Celý film byl podle mě dost o ničem, zmatený a humor prostě hongkongský, ALE to, co pánové včele s Jackiem předvádí na konci, hlavně ten chlápek s tou rychlou nohou, tak to je paráda a kvůli těmhle okamžikům se na to dívám. 01.08.2008

Scary Movie 4 (2006) odpad!

Kde jsou doby Franka Drebina................................v pr.... . Bohužel.

Gympl (2007)

Český prach, který je jen na podívání. Nebýt Mádla, je to i horší. 29.07.2008

Krvavá pěst (1989)

Tak toto je lehce předpovídatelná bída s Donem. Jediný, kdo zvyšuje kredit tohoto snímku je Billy Blanks, který se musel hodně krotit (nešlo to nevidět) aby nedal Donovi pořádnou nakládačku......29.07.2008

Resident Evil: Zánik (2007)

Tak toto byla velká bída. Málo akce a když tam nějaká byla tak to nestálo za nic. 19.07.2008

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Podle mě velmi zdařilé pokračování, až na nějaké mylníky. Za prvé vše podstatné ve filmu se děje v brutální tmě což filmu nepřidá a za druhé ten konec je tak ohraný a otřepaný, že to srazí každý film do kolen. Jistě, nevíme jak dál tak tam hodíme atomovku.......... Co takhle páni scénáristé tam poslat víc Predátorů a udělat větší masakr????......Třeba. Nebo něco jiného, ale hlavně ne to řešit bombou. 09.07.2008

Silverado (1985)

Klasický western. Nenabídne nic navíc ani nic míň. 08.07.2008

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Takových návratů není nikdy dost. Stallone vytřel superstylem svým vrstevníkům zrak. Jediný, kdo mu konkuruje je Willis s Pastí 4.0. Rambo je prostě stylovka a to se počítá. Navíc v tak efekto-brutálním provedení nemá chybu. Jediné, co tomuto filmu vyčítám je velmi krátká stopáž, ale na druhou stranu John na to prostě má je všechny vyřídit za chvilku. 05.07.2008