Zvíře (2001)

Klasická komediální pitomost, při které se nebudete sice válet smíchy, ale alespoň jednou se dá přežít. Navíc, v tomto případě, je sledování zpříjemněno velmi uhrančivou Collen Haskell.

Lara Croft - Tomb Raider (2001)

Dokanalý akčně-dobrodružný snímek, který vás zarazí do sedadla a až do konce nenechá vydechnout. Má jen jedinou vadu. Aby jste ho vnímali tak jak jsem popsal, musí vám být deset...

Život Briana (1979)

Skvělá komedie s nepředstavitelným množstvím vtipů, které ale z mého pohledu něco chybí. Kdyby autoři trochu víc provázali příběh Briana a Ježíše, mohlo to být úplně o něčem jiném.

Jedinečný (2001)

Akční jednohubka, která uteče jako voda a při které se docela slušně pobavíte. Není to sice nic vyjmečného, ale akční scény jsou až puntíčkářsky precizně ztvárněné.

Téměř dokonalý zločin (2000)

I přes slabší příběh není co vytknout. Dokonale zpracovaný film, při kterém mi neustále přebíhal mráz po zádech a ve vypjatých chvilkách jsem si musel rozsvítit lampičku:o) U tohoto filmu se prostě budete bát, takže úkol splnil na 100 procent.

MacGyver: Ztracený poklad Atlantidy (1994) (TV film)

I ve filmovém podání mě MacGyver nezklamal. Tenhle film se mi hodně líbil i když je na něm vidět, že nestál zase až tak moc peněz. Dobrodružství, akce a skvělá hudba - za hodnocením si pevně stojím.

Atlantida: Tajemná říše (2001)

Animák, který určitě neohromí spoustu dětí, ale u kterého mají reálnou šanci pobavit se i dospělí. Nádherné animace podmalované skvělou hudbou a celkem slušný příběh mluví za vše.

Muž bez stínu (2000)

Dobrý thriller s výbornými triky, u kterého se urcite 2 hodinky nudit nebudete.Ale jinak...Nic nového, nechutná žánrová klišé a celkem pouze průměr, který stojí za shlédnutí.

Supersvůdníci (2001)

Asi mi z těch filmů začíná hrabat, ale já se u téhle bláznivé, romantické, úchylné, parodizující a kdovíco ještě komedie skvěle pobavil a zasmál...