Autosalon (2005) (pořad)

Vyhodit z toho pořadu Merunku a všechny ženské moderátorky (i když teda na Čvančarovou se vždycky rád podívám) a bude ještě líp

Eurotrip (2004) odpad!

Proč... Proč jsem jen vydržel tu celou hodinu u televize. Znovu mám dojem, že jsem během té hodiny zestárl tak o 4-6 let. Fuj, hnus a výsměch celé evropě..

2Bobule (2009) odpad!

Já vám lidi nevím... Opravdu jste se na ten film podívali před tím, než jste tomu dali hodnocení? Nějak si nedovedu vysvětlit to hodnocení. 50* je výsměch.

Live in Bzenec (1991) (koncert)

"To jako kvůli tomu, že su mánička, mně tady přetáhnou řetězem?"

Bydlení je hra (2004) (pořad)

Oproti podobně laděným nesmyslům na nově či primě je to podstatně lepší, ale pořád to není úplně ono...

Zahrada je hra (2005) (pořad)

No... Taky velká bída, ale ze všech loskutáků, krampolovin apod. jasně nejlepší..

Správnej dres (2015) (TV film)

Kdo do prdele vymyslel ten příšernej konec? Cítil jsem se u toho tak trapně, že jsem měl co dělat, abych to nepřepnul... Ale jinak to bylo překvapivě dobrý. Nebýt toho konca a nekvalitní hudby během celyho filmu, dal bych aji 3*

Zombieland (2009)

No... Asi nejlepší zombii film co jsem kdy viděl. Na to, jak všechny podobné filmy nemám rád, tento překvapil.

Akta X (1993) (seriál)

Z nostalgie 4*... Jinak je to přehlídka co nejsložitějších souvětí, obsahujících pokud možno pouze cizí slova, aby divák byl přesvědčen o neskutečné genialitě hlavních hrdinů. Znova zkrátka vidět nepotřebuju