Neuvěřitelný Hulk (1990) (TV film)

Prvni Hulk, ktereho jsem videl. Sice si z toho moc nepamatuju, ale vim, ze jako malymu se mi to libilo :)

Occupations (2007)

Nic extra, reakce typka na cloveka co dela v kine bordel,.

Svěrací kazajka (2005)

Lepsi prumer, ale neco mi rika, ze jsem tohle uz v nejakym filmu videl.

Spartakus (2010) (seriál)

Pro kazdyho kdo hodnoti dvouma hvezdickama a nize, doporucuju se podivat vic nez na prvni tri dily. Zacatek vypadal lacine, ale stalo se z toho mistrovsky dilo !

M*A*S*H (1972) (seriál)

Pamatuju si, ze jako malej jsem na to koukal furt, z nostalgie musim dat za pet.

Řeč peněz (1997)

Tenhle film jsem si mohl pustit klidne 3x za sebou a vubec mi to nevadilo. V hlave mi asi na vzdy zustanou sceny s genialnim Tuckerem, takhle brutalne sem se nasmal jen u par komedii.

Iluzionista (2006)

Ten konec me mel pravdepodobne asi nejak dostat, ale tady to bylo jasny uz nejakou chvili pred tim. Dobrej prumer, ale rozhodne to je takova slabsi kopie Dokonaleho triku, u nej jsem mel na konci otevrenou hubu.

Pelíšky (1999)

Kam se serou dnesni cesky radoby cool komedie.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Tarantino se mi tentokrat moc nelibil. Mel to byt grindhous a misto toho, to bylo spis cely tarantinovsky. Nekonecne dlouhe debaty o nicem, to on opravdu umi a pokazde me to bavilo. ale postavit na tom vicemene cely film bez temer nulove akce? O filmu jsem vedel jen nazev, Auto zabijak, a tak jsem tak trosku cekal, ze to bude poradnej narez a ejhle, stala se chybicka. Cekat hodinu a pul na sceny, ktery opravdu za neco stoji, je celkem smutne. Hodnoceni bych dal urcite nizsi nebyt toho setsakramensky suprovyho konce. Kdyby se film nesl v duchu posledni pul hodiny, tak by to stalo za to ! Z prvnich 3/4 si pamatuju poze utrhnutou nohu, musim rict, ze tohle se Tarantinovy povedlo na jednicku, u toho jsem se nemohl prestat smat, ale to ostatni okolo je uprimne totalni ko***a.

Desperado (1995)

Dejte chlapkovi do ruky plnej sortiment zbrani, poslete ho vykonat pomstu, vlozte do pribehu krasavici, pridejte trosku toho humoru a mate Desperado. Paradni podivana.