Žena v černém (2012)

Opravdu jsem se chtěla bát, ale nešlo to a konečné hodnocení zachránilo ani pár dobrých lekaček. Co se mi ale hodně na filmu líbilo byla dobová scenérie a překvapivě sám hlavní hrdina.

Poupata (2011)

Taková úplně normální rodinka, jejichž členové jsou zoufalí, stejně jako konec filmu.

Martha Marcy May Marlene (2011)

Režisér se snažil šokovat ale nějak mu to nevyšlo. Z vraždy se stala pouze náhoda, znásilnění jako pochopitelné jednání "vůdce smečky" a následné pomatení smyslů hlavní hrdinky jako přirozený vývoj situace.

Avengers (2012)

Takové menší zklamání se dostaví vždycky, když se na film těším delší dobu...

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Rozhodně nejlepší je scéna v lese, zbytek byla nuda a nezachránil to ani charismatický Robert Downey Jr.

Nedotknutelní (2011)

Proč je tenhle film tak úspěšný? Asi jednoduše proto, že herci působí zcela upřímně a příběh o mladém černochovi, který svým přístupem vnese do života ochrnutého boháče tolik radosti, nenechá nikoho chladným.

Stud (2011)

Šokující, smutný a depresivní snímek, ve kterém si Steve McQeen zase hraje s detailními záběry a dlouhými scénami, ze kterých se snaží vytěžit maximum. Daří se mu to. Hlavně Fassbender zvládl tuhle roli na jedničku s hvězdičkou. Už dlouho se mi nestalo, abych na závěrečné titulky koukala s úžasem otevřenou pusou .

Umělec (2011)

Sympatický Jean Dujardin se svým upřímným úsměvem mně přesvědčil, že i nový němý film může mít své kouzlo. Krásný, a vtipný film, ve kterém ani slova nebylo zapotřebí.

Můj týden s Marilyn (2011)

I když Michelle Williams měla nastudovaný každý pohyb, každé gesto této hvězdy na vrcholu slávy, a jako Marilyn byla okouzlující, něco tomu filmu prostě chybělo.

Sherlock (2010) (seriál)

Pro mně seriálový objev roku. Benedict Cumberbatch v roli Sherlocka je naprosto nepřekonatelný, věřila jsem mu každé slovo, jeho necitelnost a ironií. Seriál se mi líbil hlavně po technické stránce, smsky na zdi, myšlenky Sherlocka Holmese se kterými si hraje jak Cruise v Minority Report. Geniální.